Motosiklet Gezileri

146 sonuç

Tümü / Motoron -  31 Ekim 2017 | 00:19

Bisiklet kullanıcıları için İstanbul Gezi Rehberi çıktı!

Bir şehri keşfetmenin en iyi yolunun bisiklet olduğunu söyleyen sanat tarihçisi Semavi Eyice’nin izinden giden Çelik, dik yokuşlarına, dar sokaklarına, kalabalığına ve yoğun trafiğıne rağmen İstanbul’u da keşfetmenin en iyi aracının bisiklet olduğunu söylüyor.

Tümü / Pervin Ozulu -  20 Eylül 2017 | 19:27

Güzeldere Şelalesine Motosiklet Gezisi Şart

Şelaleler doğanın en hareketli şekillerinden biridir. O suyun coşkusu müthiş bir heyecan ve enerji veriyor. Motosiklet gezilerindeki heyecana bir heyecan daha katmak için burası hem yol hem mekan açısından çok ideal bir yer.

Tümü / Pervin Ozulu -  09 Ağustos 2017 | 22:22

Çamur Yollardan Serindere’ye Motorlu Gezi

Yeşilliğin ve sadeliğin simgesi gibidir buralar. Serindere yollarıyla, kanyonu ve yürüyüş rotasıyla tüm doğaseverlere hitap ediyor. Hele oraya varmak için sürüş yapılan o yollar ve manzaralar yok mu, tam gezgin motorcuların damak tadına uygun, hatta cross için ideal olduğunu eklemeliyim.

Tümü / Erkin Yeşil -  08 Ağustos 2017 | 23:46

RX3i Evo ile Evcik Kampı

Bu satırları İstanbul’da doğal kamp alanları içinde en sevdiğim yerlerden biri olan Evcik plajından yazıyorum. Çatalca Yalıköy’de iki gün boyunca hem kamp, hem motosiklet test sürüşü, hem de video çekimleri yaptığımız dolu dolu bir hafta sonu geçirdik.

Tümü / Can Deniz -  14 Temmuz 2017 | 02:37

Motosikletin Cennetinden Bazı Rotalar!

Ne dersiniz motosikletle gezilebilecek hem çok bilinen hem de az bilinen bazı efsane yurt dışı rotalarına göz atalım mı? Yani şöyle ortaya karışık diyebiliriz…

Tümü / Pervin Ozulu -  08 Temmuz 2017 | 00:29

İpek Yolunda Motor Sürmek

Tarihi İpek yolunu bilmeyen veya duymayan yoktur, ama o yolun Türk topraklarından geçmiş olduğunu ve hala izlerini takip edip o güzergahı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Tümü / Erkin Yeşil -  07 Temmuz 2017 | 21:33

Tuna Motosiklet Şenliği

Türkiye’nin dört bir yanından gelen motosiklet ve doğa tutkunuyla Hıdırellez’in başladığı tarih olan 5-6-7 Mayıs’ta Bolu Mudurnu’da buluştuk.

Tümü / Pervin Ozulu -  20 Haziran 2017 | 18:30

Bir Gün Konaklamalı Yunanistan Gezisi Olur Mu?

Bir motorcu Kocaeli’ de oturuyorsa ve iş gereği Çorlu’ya gidecekse ne yapar? Tabii ki hava ne olursa olsun motoruyla gider. Gezisini kaleme aldığım bu gezgin arkadaş, İbrahim Yıldırım aynen öyle yaptı, kıyafetlerini giyip motoruna bindi ve yola çıktı.

Tümü / Alişan Fidan -  19 Haziran 2017 | 20:54

Yedinci YoldanÇık Kampı

Düzce’nin Cumayeri Köyü’nde bulunan Nehirevi Rafting’de yapılan 7. YoldanÇık kampı aslında Melen Çayı’na bir veda niteliği taşıyordu…

Tümü / Motoron -  14 Haziran 2017 | 19:41

Yağmurla Gelen Tehlike

Sadece yağmurdan ıslanmış kaygan yollar tehlikeli değildir veya kısıtlı görüş mesafesi ya da yolun üzerinde biriken su yüzünden görünmeyen çukurlar da değildir.