Motosiklet Gezileri

105 sonuç

Tümü / Pervin Ozulu -  26 Nisan 2017 | 15:34

Akyazı Yollarında bir Köy

Nerede olursak olalım yakın çevremizde bile bu güzel topraklarımızda çok gezilecek ve görülecek yerlerimiz var.

Tümü / Erkin Yeşil -  10 Mart 2017 | 15:33

Kışın Uzun Yola Çıkmak

Motosiklete sadece güneşli havalarda binilir, kışın motorumu kapalı garaja çekerim, hele uzun yola çıkmak deliliktir diyenlerden misiniz? O zaman bu yazı sizin için...

Tümü / Pervin Ozulu -  10 Mart 2017 | 13:46

Kurudere Şelalesine Motorlu Gezi

İstanbul’dan çok kısa mesafeyle keyifli bir yol ile günübirlik bir şelale gezisi

Tümü / Özlem Köseoğlu -  09 Mart 2017 | 16:48

Gezginlerden Öneriler

“Ne büyük cesaret?”, “Nasıl gidebiliyorlar?”, “Keşke ben de yapabilsem!”, “Ben olsam şuraya giderdim”, “Ne kadar kıskandım anlatamam”, “Bir gün ben de yapacağım ve gideceğim”… Evet, bir gezgin arkadaşınızı takip ederken düşünüp söylediğiniz cümleler mi? Size tanıdık mı geldi?

Tümü / Motoron -  06 Mart 2017 | 13:39

Ordu-Texas Belgesel Haline Geldi!

Ordulu, 81 yaşındaki Osman Gürsoy’un, 45 yıla dayanan ve ülke sınırlarını aşan motor tutkusunun anlatıldığı “Ordu-Texas” belgeseli Yapı Kredi Play’in katkılarıyla hazırlandı.

Tümü / Pervin Ozulu -  22 Aralık 2016 | 12:19

Kuşadası’ndan İstanbul’a Varışımdaki Süprizler

İstanbul’a vardığımda gezimin bittiğini düşündüğümde beklenmedik iki çok garip olay yaşadım, bunlar beni hem korkuttu hem de çok şaşırttı. İkisi de kaza değildi, trafik kabusu da değildi…

Tümü / Erkin Yeşil -  22 Aralık 2016 | 10:59

Assos Yoldan Çık Kampı

Kuzey Ege hem doğal güzelliği hem insanının cana yakınlığı ile benim ve tüm YoldanÇık ekibinin favori yerlerinden biri olmuştur hep. Bu yüzden YoldanÇık kamplarının birini bu bölgede gerçekleştirmeyi çok istiyorduk ve ekim ayı başında 5. YoldanÇık kampını Çanakkale’de yaptık. Tüm kamplarda çok eğleniyorduk ama ilk kez bir kampımızda yağmura yakalanmadan kamp yapmanın rahatlığını da yaşadık.

Tümü / Pervin Ozulu -  15 Aralık 2016 | 13:12

İznik Bir Tarih Kentidir

Bugüne kadar İstanbul’dan İznik’e sayısız günübirlik gezi etkinlikleri düzenlenmiştir ve keyifle tekrar tekrar gidilen güzel bir güzergahtır. Acaba oranın tarihi ne kadar biliniyor?

Tümü / Sinan Özgen -  15 Aralık 2016 | 12:09

İtalyan Polini’nin Fabrikasıa Sızdık!

Herşey 1945 yılında, küçük bir bisiklet atölyesinde başlamış. Ailenin babası Battista Polini, savaşın dağıttığı teknolojik ulaşım üretimine, insanlara bisiklet sağlayarak adım atmış. Geçen zaman içinde 3 oğlunun hem skuterlere, hem de yarışlara merak salması ile performans işine yönelmişler. Polini’nin ana amacı; skuter ağırlıklı bir yelpazeye güvenli bir şekilde maksimum performans kazandırmak olmuş.

Tümü / Erkin Yeşil -  15 Aralık 2016 | 11:39

YoldanÇık Ekibi İle 2017 Husqvarna

YoldanÇık ekibi olarak kasım ayının son haftası Husqvarna’nın 2017 enduro modellerinin tanıtıldığı basın lansmanına katıldık. Yeni modelleri incelemenin yanı sıra, test etme imkanı da bulduk.

Tümü / Erkin Yeşil -  25 Kasım 2016 | 13:58

Motosiklet ile Fas Gezisi

Fas sahip olduğu doğal güzellikleri, farklı kültürü, tarihi şehirleri ile ziyaret edilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Özellikle Atlas Dağları ve Sahra Çölünde motosiklet kullanmak eşsiz bir deneyim olacaktır. Üstelik vize derdimiz de yok Fas’a.