Motosiklet Gezileri

109 sonuç

Tümü / Pervin Ozulu -  20 Haziran 2017 | 18:30

Bir Gün Konaklamalı Yunanistan Gezisi Olur Mu?

Bir motorcu Kocaeli’ de oturuyorsa ve iş gereği Çorlu’ya gidecekse ne yapar? Tabii ki hava ne olursa olsun motoruyla gider. Gezisini kaleme aldığım bu gezgin arkadaş, İbrahim Yıldırım aynen öyle yaptı, kıyafetlerini giyip motoruna bindi ve yola çıktı.

Tümü / Alişan Fidan -  19 Haziran 2017 | 20:54

Yedinci YoldanÇık Kampı

Düzce’nin Cumayeri Köyü’nde bulunan Nehirevi Rafting’de yapılan 7. YoldanÇık kampı aslında Melen Çayı’na bir veda niteliği taşıyordu…

Tümü / Motoron -  14 Haziran 2017 | 19:41

Yağmurla Gelen Tehlike

Sadece yağmurdan ıslanmış kaygan yollar tehlikeli değildir veya kısıtlı görüş mesafesi ya da yolun üzerinde biriken su yüzünden görünmeyen çukurlar da değildir.

Tümü / Pervin Ozulu -  26 Nisan 2017 | 15:34

Akyazı Yollarında bir Köy

Nerede olursak olalım yakın çevremizde bile bu güzel topraklarımızda çok gezilecek ve görülecek yerlerimiz var.

Tümü / Erkin Yeşil -  10 Mart 2017 | 15:33

Kışın Uzun Yola Çıkmak

Motosiklete sadece güneşli havalarda binilir, kışın motorumu kapalı garaja çekerim, hele uzun yola çıkmak deliliktir diyenlerden misiniz? O zaman bu yazı sizin için...

Tümü / Pervin Ozulu -  10 Mart 2017 | 13:46

Kurudere Şelalesine Motorlu Gezi

İstanbul’dan çok kısa mesafeyle keyifli bir yol ile günübirlik bir şelale gezisi

Tümü / Özlem Köseoğlu -  09 Mart 2017 | 16:48

Gezginlerden Öneriler

“Ne büyük cesaret?”, “Nasıl gidebiliyorlar?”, “Keşke ben de yapabilsem!”, “Ben olsam şuraya giderdim”, “Ne kadar kıskandım anlatamam”, “Bir gün ben de yapacağım ve gideceğim”… Evet, bir gezgin arkadaşınızı takip ederken düşünüp söylediğiniz cümleler mi? Size tanıdık mı geldi?

Tümü / Motoron -  06 Mart 2017 | 13:39

Ordu-Texas Belgesel Haline Geldi!

Ordulu, 81 yaşındaki Osman Gürsoy’un, 45 yıla dayanan ve ülke sınırlarını aşan motor tutkusunun anlatıldığı “Ordu-Texas” belgeseli Yapı Kredi Play’in katkılarıyla hazırlandı.

Tümü / Pervin Ozulu -  22 Aralık 2016 | 12:19

Kuşadası’ndan İstanbul’a Varışımdaki Süprizler

İstanbul’a vardığımda gezimin bittiğini düşündüğümde beklenmedik iki çok garip olay yaşadım, bunlar beni hem korkuttu hem de çok şaşırttı. İkisi de kaza değildi, trafik kabusu da değildi…

Tümü / Erkin Yeşil -  22 Aralık 2016 | 10:59

Assos Yoldan Çık Kampı

Kuzey Ege hem doğal güzelliği hem insanının cana yakınlığı ile benim ve tüm YoldanÇık ekibinin favori yerlerinden biri olmuştur hep. Bu yüzden YoldanÇık kamplarının birini bu bölgede gerçekleştirmeyi çok istiyorduk ve ekim ayı başında 5. YoldanÇık kampını Çanakkale’de yaptık. Tüm kamplarda çok eğleniyorduk ama ilk kez bir kampımızda yağmura yakalanmadan kamp yapmanın rahatlığını da yaşadık.