Motosiklet Gezileri

122 sonuç

Tümü / Pervin Ozulu -  11 Ocak 2018 | 21:20

Ege - Akdeniz Gezimin İlk Durağı Bodrum

Ani bir kararla başlayan 2.400 km’lik kısa Ege - Akdeniz gezimde hem yaz mevsiminin en güzelini hem kış soğuklarının zor şartlarını yaşadım.

Tümü / Pervin Ozulu -  15 Aralık 2017 | 22:31

Hollanda’da Başlayan Bir Gezi Rotası

Hollanda’daki T-Bikers Motosiklet Grubu İstanbul’a gelmeseydi, onlarla tanışma imkanım olmazdı. Dünya küçük deriz ya hani, çok doğru. Kuş misali, bir buradayız bir orada...

Tümü / Özlem Köseoğlu -  15 Aralık 2017 | 01:05

Makedonya’nın Bitola Şehrine Komşu Antika Krklino Müzesi’ndeyiz!

Makedonya’nın tarifsiz doğal güzelliklerinin arasında Bitola şehrine 5 - 6 kilometre uzaklıkta yer alan Krklino’da yemyeşil bir bahçe içerisinde, antika motorlar, arabalar, radyolar ve aklınıza gelebilecek en antika eşyalarla dolu Krklino Müzesi’ndeyiz…

Tümü / Motoron -  31 Ekim 2017 | 00:19

Bisiklet kullanıcıları için İstanbul Gezi Rehberi çıktı!

Bir şehri keşfetmenin en iyi yolunun bisiklet olduğunu söyleyen sanat tarihçisi Semavi Eyice’nin izinden giden Çelik, dik yokuşlarına, dar sokaklarına, kalabalığına ve yoğun trafiğıne rağmen İstanbul’u da keşfetmenin en iyi aracının bisiklet olduğunu söylüyor.

Tümü / Pervin Ozulu -  20 Eylül 2017 | 19:27

Güzeldere Şelalesine Motosiklet Gezisi Şart

Şelaleler doğanın en hareketli şekillerinden biridir. O suyun coşkusu müthiş bir heyecan ve enerji veriyor. Motosiklet gezilerindeki heyecana bir heyecan daha katmak için burası hem yol hem mekan açısından çok ideal bir yer.

Tümü / Pervin Ozulu -  09 Ağustos 2017 | 22:22

Çamur Yollardan Serindere’ye Motorlu Gezi

Yeşilliğin ve sadeliğin simgesi gibidir buralar. Serindere yollarıyla, kanyonu ve yürüyüş rotasıyla tüm doğaseverlere hitap ediyor. Hele oraya varmak için sürüş yapılan o yollar ve manzaralar yok mu, tam gezgin motorcuların damak tadına uygun, hatta cross için ideal olduğunu eklemeliyim.

Tümü / Erkin Yeşil -  08 Ağustos 2017 | 23:46

RX3i Evo ile Evcik Kampı

Bu satırları İstanbul’da doğal kamp alanları içinde en sevdiğim yerlerden biri olan Evcik plajından yazıyorum. Çatalca Yalıköy’de iki gün boyunca hem kamp, hem motosiklet test sürüşü, hem de video çekimleri yaptığımız dolu dolu bir hafta sonu geçirdik.

Tümü / Can Deniz -  14 Temmuz 2017 | 02:37

Motosikletin Cennetinden Bazı Rotalar!

Ne dersiniz motosikletle gezilebilecek hem çok bilinen hem de az bilinen bazı efsane yurt dışı rotalarına göz atalım mı? Yani şöyle ortaya karışık diyebiliriz…

Tümü / Pervin Ozulu -  08 Temmuz 2017 | 00:29

İpek Yolunda Motor Sürmek

Tarihi İpek yolunu bilmeyen veya duymayan yoktur, ama o yolun Türk topraklarından geçmiş olduğunu ve hala izlerini takip edip o güzergahı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?