Motosiklet Gezileri

99 sonuç

Tümü / Pervin Ozulu -  22 Aralık 2016 | 12:19

Kuşadası’ndan İstanbul’a Varışımdaki Süprizler

İstanbul’a vardığımda gezimin bittiğini düşündüğümde beklenmedik iki çok garip olay yaşadım, bunlar beni hem korkuttu hem de çok şaşırttı. İkisi de kaza değildi, trafik kabusu da değildi…

Tümü / Erkin Yeşil -  22 Aralık 2016 | 10:59

Assos Yoldan Çık Kampı

Kuzey Ege hem doğal güzelliği hem insanının cana yakınlığı ile benim ve tüm YoldanÇık ekibinin favori yerlerinden biri olmuştur hep. Bu yüzden YoldanÇık kamplarının birini bu bölgede gerçekleştirmeyi çok istiyorduk ve ekim ayı başında 5. YoldanÇık kampını Çanakkale’de yaptık. Tüm kamplarda çok eğleniyorduk ama ilk kez bir kampımızda yağmura yakalanmadan kamp yapmanın rahatlığını da yaşadık.

Tümü / Pervin Ozulu -  15 Aralık 2016 | 13:12

İznik Bir Tarih Kentidir

Bugüne kadar İstanbul’dan İznik’e sayısız günübirlik gezi etkinlikleri düzenlenmiştir ve keyifle tekrar tekrar gidilen güzel bir güzergahtır. Acaba oranın tarihi ne kadar biliniyor?

Tümü / Sinan Özgen -  15 Aralık 2016 | 12:09

İtalyan Polini’nin Fabrikasıa Sızdık!

Herşey 1945 yılında, küçük bir bisiklet atölyesinde başlamış. Ailenin babası Battista Polini, savaşın dağıttığı teknolojik ulaşım üretimine, insanlara bisiklet sağlayarak adım atmış. Geçen zaman içinde 3 oğlunun hem skuterlere, hem de yarışlara merak salması ile performans işine yönelmişler. Polini’nin ana amacı; skuter ağırlıklı bir yelpazeye güvenli bir şekilde maksimum performans kazandırmak olmuş.

Tümü / Erkin Yeşil -  15 Aralık 2016 | 11:39

YoldanÇık Ekibi İle 2017 Husqvarna

YoldanÇık ekibi olarak kasım ayının son haftası Husqvarna’nın 2017 enduro modellerinin tanıtıldığı basın lansmanına katıldık. Yeni modelleri incelemenin yanı sıra, test etme imkanı da bulduk.

Tümü / Erkin Yeşil -  25 Kasım 2016 | 13:58

Motosiklet ile Fas Gezisi

Fas sahip olduğu doğal güzellikleri, farklı kültürü, tarihi şehirleri ile ziyaret edilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Özellikle Atlas Dağları ve Sahra Çölünde motosiklet kullanmak eşsiz bir deneyim olacaktır. Üstelik vize derdimiz de yok Fas’a.

Tümü / Pervin Ozulu -  24 Kasım 2016 | 09:20

Motosikletle Dünyanın Ortasına Doğru Yolculuk

Dünyanın ortası neresidir? Nasreddin Hoca’ya sormuşlar zamanında. Onun mizah dolu cevaplarına hayranım ve Konya’dan Kuşadası’na doğru giderken ona uğramadan yola devam edilemez, edilmemeli bence.