Çeşitli Motosiklet Haberleri

171 sonuç

Çeşitli / Sanço Panço -  23 Şubat 2017 | 13:17

Honda Fireblade 25 Yaşında

Bugüne kadar hep SP’ye baktık. Oysa SP’den başka Honda’nın daha düşük bütçeli keseler için yaptığı düz RR’ı da var. Eicma Fuarı’nda ortaya çıkan RR’ın 25 yıllık görsel geçmişini ve teknik detaylarını sizler için basın bülteni üzerinden derledik.

Çeşitli / Özlem Köseoğlu -  24 Ocak 2017 | 21:53

Motosikletimizin Yağını Nasıl Kontrol Edebiliriz?

Başlığa bakarak “Tabii ki servisine götürerek” tercihini yapabilirsiniz, fakat unutmayın motosikletinizin yağ kontrolünü kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çeşitli / Özlem Köseoğlu -  21 Aralık 2016 | 10:07

Motosiklet Kazası Sonrası Yapılmaması Gerekenler!

Bir motosiklet kullanıcısı olarak her an tetikte olup paranoyak seviyesinde motor kullansak ta ne yazık ki bazen kazaların önüne geçemiyoruz. Geçirilen bir kazadan sonra her zaman ilk yapılması gerekenler kulağımıza küpe olmuştur. Bu kez gelin farklı bir bakış açısıyla hem hukuki hem de sigorta anlamında kaza sonrası yapılmaması gerekenlere bir göz atalım.

Çeşitli / Dr.Tolgay Şatana -  13 Ekim 2016 | 11:31

Motosiklet Kazalarında İlk Yardım Nasıl Yapılır?

Motosiklet kazası ile karşılaştığımızda ilk yapacağımız hareket ne olmalıdır? Yüksek hızda yapılan bir kazada şuur kapalı ise kazazedenin kaskı çıkarılmalı mı? Motor altında kalmış kazazedeye yapılması gereken müdahaleler neler? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda aydınlığa çıkıyor. Gelin birlikte inceleyelim.

Çeşitli / Alişan Fidan -  07 Eylül 2016 | 11:20

Radyal Ve Eksenel Fren Sistemleri

Hepimiz motosiklet kataloğuna bakarken mutlaka üstüne basa basa söylenen “Radyal Fren” kelimesini duymuşuzdur. Bunun ne olduğunu gelin beraber inceleyelim.