Sektörel Motosiklet Haberleri

430 sonuç

Sektörel / Özlem Köseoğlu -  10 Mart 2017 | 15:17

Maceracı Ruhunu “Motokoçluk” Hizmetleriyle Buluşturan İSİM: Burak Ercan

Maceracı Ruhunu “TRAX Riding” Markası Altında “Eğitim” ve “Motokoçluk” Hizmetleriyle Buluşturan İSİM: Burak Ercan “Motosiklet”, “Eğitim”, “Enduro”, “GS Trophy”, “Motokoçluk”, “Heyecan”, “Güven”, “Keyif”…. Tüm bu kelimelerin karşılığını Burak Ercan ile alacağınız eğitimde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Sektörel / Özlem Köseoğlu -  01 Mart 2017 | 10:49

Go Moto Training İle Yılların Deneyimli Eğitmeni Mustafa Hepekiz!

Motosiklete başlamak istiyorsunuz, ama kafanızda deli sorular; “Nereden ve nasıl başlayabilirim?”, “Ekipman ihtiyacımı nasıl karşılayabilirim?”, “Ne tür eğitimler almalıyım?”, “Motor almadan önce motora ısınacağıma nasıl emin olabilirim?”. İşte tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabına ulaşabileceğiniz deneyimli Motosiklet Eğitmeni Mustafa Hepekiz ile birlikteyiz.

Sektörel / Sinan Özgen -  23 Şubat 2017 | 10:52

Merkez Servis Piaggio Ve Vespa'nın İstanbul'daki En Eski Servisi

Skuter süren pek çok kimsenin öyle ya da böyle bir şekilde tanıştığı Abdullah Akış, şu an halen Piaggio ve Vespa'lara servis hizmeti veren Merkez Servis'in yürütücülüğünü yapıyor. Zaman içindeki hikayesini, motorlarla olan ilişkisini konuştuk, başından geçen değişik anıları sizler için kaleme aldık.

Sektörel / Motoron -  17 Şubat 2017 | 12:43

Riderdenim, İstanbul’da Yenilenen Konsept Mağazası İle Bizlerle!

Rahat, şık ve korumalı ürünler kavramlarını başarılı bir şekilde uyarlamayı başaran, Türkiye’nin ilk motosiklet kot üreticisi ve motosiklet giyim markası Riderdenim, İstanbul Hasanpaşa'daki mağazasının yüzünü tamamen değiştirdi.

Sektörel / Can Deniz -  07 Şubat 2017 | 18:45

Piaggio, Robot Bagaj Ortaya Çıkardı!

Bilim kurgu filmlerinden fırlamış bir proje ile ünlü scooter markası Piaggio, robot bir bagaj tanıtımı yaptı. Detaylara bir göz atalım.

Sektörel / Alper Baycan -  03 Şubat 2017 | 15:39

Husqvarna 2016 Satışları!

Geçtiğimiz sene pek çok marka için zorlu bir sene olmuştu. Fakat aynı şeyi Husqvarna için söylemek zor.