Sektörel Motosiklet Haberleri

461 sonuç

Sektörel / Alişan Fidan -  19 Haziran 2017 | 23:24

İmitasyon Egzoz Dosyası

Hepimiz X markasının egzozu bu kadar pahalıyken, bir Uzakdoğu ülkesinde üretilmiş ve dışarıdan baktığınızda birebir aynı gözüken imitasyon egzozun neden bu kadar ucuz olduğunu mutlaka düşünmüşüzdür. Sahiden neden bu kadar ucuz? Gelin beraber inceleyelim…

Sektörel / Erkin Yeşil -  19 Haziran 2017 | 21:28

Kadın Motosiklet Yarışçısı Fulya Eda Demİr

Türkiye’de az sayıdaki motosiklet yarışçılarından biri olan Fulya Eda Demir ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Fulya’nın hem hikayesini hem de hedeflerini dinledik.

Sektörel / Özlem Köseoğlu -  19 Haziran 2017 | 19:54

İzmir Motorcu Göçmen Spidi Konsept Store

DRD Motorbikes’ın çatısı altında bulunan Premier Kask, Spidi, MTECH, Tucano Urbano, Kriega Çanta ve Diron Kot gibi markaların içinde yer aldığı ve İzmir’de açılan Motorcu Göçmen Spidi Konsept Store’dayız.

Sektörel / Alişan Fidan -  19 Haziran 2017 | 18:26

Beş Yılın Ardından Tuna Motor

Sektörün nabzını tutmak amacıyla yaptığımız bayi röportajlarında bu sayı, Türkiye’nin en çok Yamahasatan bayisi Tuna’ya konuk olduk. Ömer Gürbüz ile yaptığımız röportaj hayli keyifli geçti. Lafı çok uzatmadan hemen sorulara geçelim…

Sektörel / Özlem Köseoğlu -  14 Haziran 2017 | 17:39

Tasarımcı Gözüyle Motobike Expo Fuarı

Endüstriyel Tasarımcı ve 3D Artist olarak profesyonel iş hayatına devam eden Mehmet Doruk Erdem ile Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz röportajımızdan da hatırlayacağınız gibi kendisi “konsept tasarım” dâhisi ve özellikle motosikletlere olan ilgisi oldukça fazla.