2.Kocaeli Motosiklet Festivali

Etkinlik Yazar: Pervin Ozulu

2.Kocaeli Motosiklet Festivali

KoMoTo - Kocaeli Motosiklet Topluluğu tarafından Kandıra - Seyrek’de düzenlenen 2.Kocaeli Motosiklet Festivali tüm keyfiyle yaşandı ve tamamlandı

2.Kocaeli <a href=Motosiklet Festivali 1. İçerik Fotoğrafı">

Konserler, çekilişler, kamp ateşi gibi birçok etkinlik düzenleyen Komoto harika bir festival organizasyonuna daha imza attı. Gündüz deniz, kum ve güneş keyfinin ardından güneşin çekilmesiyle başlayan eğlence kısmı yine başarılı geçti.


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 2. İçerik Fotoğrafı


Birçok motosiklet ürün ve aksesuarlarının, giyimin de sergilendiği standlar vardı. Motorcuların doyasıya eğlendiği festivalde düzenlenen çekilişlerde katılanlar hediyeler de kazandı.


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 3. İçerik Fotoğrafı


Kadın Motosikletçiler kulübü de stand açmıştı, her geçen gün daha da büyüyerek 24.Temsilciliği olarak İzmit Temsilciliğini kurmuş bulundular.


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 4. İçerik Fotoğrafı


Birçok başka motosiklet kulüpleri bayraklarıyla kamplarını kurmuştu.


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 5. İçerik Fotoğrafı2.Kocaeli Motosiklet Festivali 6. İçerik Fotoğrafı


Geçen seneki festivallerin içerisinde en iyisi olduğu belirlenen Kocaeli Motosiklet Festivali için Komoto bu sene hedefi ikiye katlamak istedi.


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 7. İçerik Fotoğrafı2.Kocaeli Motosiklet Festivali 8. İçerik Fotoğrafı


Festivalin 1.Günü Cuma günü çadırını kuran birçok katılımcı gelmişti bile, cumartesi gelenler devam etti ve gelenler çoğaldıkça festival alanı hem araba hem motorlarla iyice dolmuştu sonunda.


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 9. İçerik Fotoğrafı


İyi bir düzenin kurulmuş olması ve ortamın güvenli olması çok önemli. Güven konusunda Jandarma tam destek verdi, hem kamp alan içerisinde hem yollarda ve tüm çevrede düzeni korumak amacıyla gösterdikleri özen teşekküre değer. 


2.Kocaeli Motosiklet Festivali 10. İçerik FotoğrafıYORUMLAR