2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri!

2016 EICMA Fuarı’na sayılı günler kala, BMW Motorrad’tan fuarda çıkabilecek modeller hakkında açıklama geldi. Bir Heritage, iki GS ve bir lüks Touring modeli geliyor.

BMW’nin Model Atakları Devam Ediyor!


8-9 Kasım Basın Günleri olmak üzere, 8-13 Kasım tarihleri arasında İtalya'nın Milano kentinde gerçekleşecek EICMA Motosiklet Fuarı’nda BMW Motorrad, kendine ayrılmış olan stantta dört Dünya Prömiyeri ile yer alacak.


2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri! 1. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad Heritage serisinden yol manzaraları

 

Firmanın belirttiğine göre “Heritage” dünyasından bir diğer BMW modeli daha, Dünya Prömiyerini yaşayacak modellerden olacak. Klasik olduğu kadar modern özellikler gösteren kendine özgü hava-soğutmalı flat-twin boxer motor, toplamda beş büyüleyici model içeriyor. (Serinin dört kafadarı: BMW R nineT ve R nineT Scrambler ile Intermot Fuarı’nda gözler önüne çıkan yeni aile üyeleri R nineT Pure ve R nineT Racing.) Ayrıca bu serinin lideri R nineT, çeşitli teknik ve görsel modifikasyon yaşamış olarak EICMA’da bulunacak. Beşinci ve “Heritage” serisine katılması beklenen bu yeni çıkacak modelin, R80 GS’ten esinlendiği aldığımız duyumlardan.


2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri! 2. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad'tan G 310 R modelinden esinlenen mini GS bekleniyor


2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri! 3. İçerik Fotoğrafı

EICMA'daki ikinci GS, BMW R1200GS Triple Black olabilir mi?

 

Dünya Tanıtımı yapılacak olan diğer iki model, GS ailesini daha da genişleten ve çok yönlü Adventure dünyasını deneyimleyen BMW Motorrad modelleri serisinden geliyor. Bir tanesinin, sektördeki haber dünyasını her teste çıkışında oldukça meşgul eden mini ve genç bir Adventure modeli yani G310 GS olduğu oldukça kesin. Bir diğer GS modelinin, net olmasa da yenilenmiş R 1200 GS olması bekleniyor.


2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri! 4. İçerik Fotoğrafı

Dinamik, konfor, lüks terimlerini barındıran K 1600 GTL


Bu arada, ön plana çıkan Dünya Prömiyer’i dört sayısı, lüks Touring motosiklet modeli ile tamamlanmış oluyor. BMW Motorrad’ın, EICMA’da sunacağı bu güncellenmiş üst segment Touring modeli, aldığımız duyumlara göre motosiklet seyahatini mümkün olduğu kadar konforlu ve heyecanlı kılan donanım zenginliğine sahip yeni K 1600 GTL’den başkası değil.


2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri! 5. İçerik Fotoğrafı

İhtişamlı 2017 BMW K 16000 B


Tüm bunların yanı sıra Los Angeles’taki uluslararası basın tanıtımından sadece birkaç hafta sonra, yeni BMW K 1600 B, Milano’da ilk motosiklet fuarını kutluyor olacak. Bagger model, büyük hacimli altı silindirli motor ile kendine has farklı bir tarzı birleştiren Grand Amerikan Touring’in somut bir örneği.


2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri! 6. İçerik Fotoğrafı

Kalabalıktan motorların zar zor görülebildiği BMW Standı, 2015 EICMA Fuarı


Bu yeni modellere ilave olarak, 1,600 metre karelik BMW Motorrad standı, tüm yeni model programı ile ön plana çıkacak. Heritage dünyasını tecrübe etmek için yaygın custom parçalarını da içeren geniş bir Orijinal BMW Motorrad Aksesuar serisi, gelecek sezona ait BMW Motorrad sürücü ekipmanları ve BMW Motorrad dünyasından diğer tüm ürünler burada yer alacak.


2016 EICMA Fuarı Basın Günü’nde 8 Kasım günü BMW Motorrad tarafından gerçekleştirilecek olan basın toplantısı ile tüm sürprizler ortaya çıkacak.

YORUMLAR