2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı!

2016 Honda Africa Twin'in video serisinin son parçası yayınlandı ve sonunda Africa Twin'i tam olarak görebilme şansını yakaladık. İşte detaylar...

Honda, 2016 Africa Twin'in 6 parçalık video serisini yayınlamaya devam ediyordu ve serinin son üyesi de 22 Temmuz 2015 günü internette yayınlandı. Beklendiği gibi videoda Honda CRF1000L'in tamamını net bir şekilde görebiliyoruz ve videoda bazı aksiyon sahneleri de mevcut.Bunun yanı sıra Honda'nın son videosunda HRC sürücüleri ile, Honda mühendisleri ile ve Africa Twin katılımcıları ile gerçekleşen ilgi çekici bir konuşma da mevcut.


2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 1. İçerik Fotoğrafı


Bu konuşma 1,000cc'lik adventure motosikletle ve motosikletin ilk çift debriyajlı şanzımanı (DCT) ile oldukça alakalı.


2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 2. İçerik Fotoğrafı


Honda'nın Africa Twin'deki çift debriyajlı şanzımanının Adventure sürücüleri için önemli bir değişiklik olacağını bekliyoruz çünkü bu şanzıman sayesinde ayakta dururken vites geçişi yapabilmek mümkün.


2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 3. İçerik Fotoğrafı


Kısmen Africa Twin, arazi odaklı bir Adventure motosikletleti olacak hatta daha çok adventure-touring sahipleri de çok muhafazakar bir kitle olacak gibi gözüküyor.


2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 4. İçerik Fotoğrafı


Honda'nın videoya yuvarlak masa etrafında bolca tartışma koymuş olması ilgi çekici olmuş.


2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 5. İçerik Fotoğrafı2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 6. İçerik Fotoğrafı2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 7. İçerik Fotoğrafı2016 Honda Africa Twin'in Videosu Yayınlandı! 8. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR