2016 Yamaha MT-07 Tracer Tekrar Görüntülendi!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

2016 Yamaha MT-07 Tracer Tekrar Görüntülendi!

Yamaha MT-07 Tracer'ın fotoğraflarını geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık ki Tracer'ın yeni bir görseli daha ortaya çıktı. Detaylar için devam edin...

Naked MT-09'un touring versiyonu olan MT-09 Tracer'da olduğu gibi MT-07 Tracer da MT-07'nin touring versiyonu olacak. Yeni ayarlanabilir uzun ekran test motosikleti olduğu için gizleme amacıyla çıkarılmış fakat ekranın takılacağı yer açıkça görülebiliyor.


MT-07 Tracer ayrıca heybelere, arka üst bagaj için bir kızağa ve MT-07'den daha yüksek gidona sahip. Yolcu ayaklıkları da bacaklara daha çok yer açan askıların sayesinde tekrar konumlandırılmış. Ayrıca askıların takıldığı şasi de tekrar konumlandırılmış ve motosikletin en son fotoğrafı çekildiğinde görülen heybeleri taşıyabilmesi için güçlendirilmiş.


2016 Yamaha MT-07 Tracer Tekrar Görüntülendi! 1. İçerik Fotoğrafı


Daha önce çekilen fotoğraflar da Tracer modelinin MT-07'nin ayrık sürücü ve yolcu seleleri yerine daha konforlu görünen bir tek parça seleye sahip olduğunu gösteriyordu.


2016 Yamaha MT-07 Tracer Tekrar Görüntülendi! 2. İçerik Fotoğrafı


MT-07 Tracer'ın 2016 model bir motosiklet olması bekleniyor.


Motosiklet resmi olarak onaylanmadı fakat kaynaklar bunu saklamıyor. Bir Yamaha kaynağı: "Yamaha MT-07'nin bir platform olduğunu ve türevlerinin geleceğini her zaman söylüyor."


Ayrıca MT-07'nin paralel ikiz yapılandırması ve 689cc'lik kapasitesi, uygulama dizisine uyması için baştan amaçlanmış.

YORUMLAR