2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe Racer

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe Racer

Ducati’nin yayınladığı saniyelik videolar, yeni 2017 Ducati Scrambler Desert Sled’in ve Cafe Racer’ın EICMA’da ortaya çıkabileceği sinyallerini vermiş oldu.

Ducati'den iki yeni Scrambler

Ducati’nin, Sosyal Medya hesaplarından yaptığı açıklama şu şekilde: “California çöllerine ait, onu EICMA’da keşfedeceksiniz. Karşınızda yeni “Scrambler DESERT SLED. Bizi izlemeye ve takip etmeye devam edin.”


2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe Racer 1. İçerik Fotoğrafı


Ayrıca kendi web sitesinde yaptığı açıklamada Ducati Scrambler modelleri resmi olarak yer almasa da yapılan açıklama şu şekilde: “Ducati 2017 Dünya Prömiyeri. Tarihi kaydedin! 7 Kasım Pazartesi, 16.30. 2017 Ducati modelleri canlı olarak ortaya çıkacak. Ducati Dünya Prömiyeri 2017 Canlı Yayınına geri sayım başladı. Gelecek sezon Ducati modellerinin resmi tanıtım organizasyonu, EICMA Basın Günleri’nden hemen önceki gün 7 Kasım’da Merkezi Avrupa saati ile 16.30 ‘da başlayacak. 2015 senesinde olduğu gibi tanıtım, Ducati web sitesinden canlı olarak sunulacak ve dünyadaki tüm iki teker tutkunları, 2017 Ducati modellerini tanıma şansına erişecekler. Ducati’nin Intermot’ta ortaya çıkan yeni SuperSport’u ile beraber yeni Monster 821 ve Multistrada 1200 S renkleri – tüm Ducati aksesuarları ile - son ürünleri dünyaya tanıtılacak. Daha sonra EICMA Fuarı’nda 8-13 Kasım 2016 tarihleri arasında tüm ziyaretçilere sunulacak. “


2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe Racer 2. İçerik Fotoğrafı

2017 Ducati Scrambler Desert Sled Videosu'nda Çöllerde Bir Scrambler


Bu arada bir süredir Ducati Scrambler DS ve Ducati Scrambler CR olarak iki yeni versiyonun yolda olduğu haberleri yayılmış durumda idi. Buradaki DS – Desert Sled (Çöl Kızağı) olduğuna göre geriye CR kalıyor, yayınlanan bir diğer videoda da bu model “Cafe Racer” ismiyle açıkça belirtiliyor.


2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe Racer 3. İçerik Fotoğrafı

2017 Ducati Scrambler Cafe Racer Videosu'nda Garajdan Çıkmaya Hazır Bir Model


Ayrıca adı üstünde Ducati Desert Sled, İtalyan markadan gerçek bir scrambler model olarak gelecek gibi duruyor. Videoda çok detay göremesekte çöllerde off-road yaparcasına giden bir Scrambler modele şahit oluyoruz. Cafe Racer modelinin videosunda ise retro bir garajdan çıkarılan bir motosiklete şahit oluyoruz.

İlave olarak her iki modelde de de şu anki Scrambler serisindeki gibi 803cc hava soğutmalı bir motor kullanılması bekleniyor.


EICMA öncesi ve EICMA esnasında Ducati’nin sunacağı yenilikleri bekleyelim ve görelim.


Yeni Ducati Scrambler Desert Sled Videosu İçin: 

Yeni Ducati Scrambler Cafe Racer Videosu İçin: 

YORUMLAR