2017 Moto Guzzi Audace Carbon - Intermot 2016

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

2017 Moto Guzzi Audace Carbon - Intermot 2016

Moto Guzzi’nin en isyankar ve en güçlü karakteri 2017 Moto Guzzi Audace Carbon, en iyi teknolojileri saf sürüş zevki için bir araya getirmiş.

2017 Moto Guzzi Audace Carbon, Intermot’ta tanıtıldı.


Büyük cruiser modelleri bir yana Moto Guzzi’nin modelleri de çoğu zaman ayrı birer güzellikte tasarlanmakta.  İtalyan marka, MCX21 modeli ile başlayan karbon modasına, Intermot’ta gözler önüne sunduğu 2017 Moto Guzzi Audace Carbon ile devam ediyor. Mandello menşeili fabrikanın ortaya çıkardığı yeni Audace Carbon modeli, karbon fiber parçadan daha fazlasına sahip. Modele can veren 1400cc motor, çoğu görevi üstlenen bir yapıda. Euro4 düzenlemelerini karşılaması için güncellenmiş 90° V-twin motor, herhangi bir güç kaybı yaşamadan 120nm kadar tork ve daha önceki gibi 96 beygir güç üretebiliyor.


2017 Moto Guzzi Audace Carbon - Intermot 2016  1. İçerik Fotoğrafı

2017 Moto Guzzi Audace Carbon


Aynı zamanda uzun sürüşlerde yakıt tüketimini azaltmak için tasarrufu ve gücü dengeleyen seçilebilir “Eco” mode’u bulunuyor. Yeni drag gidonları, uzun seyahatlerde daha gerideye çekilebilen pozisyonu ile rahat bir sürüş sunuyor ve ailenin diğer cruise modelleri gibi, 2017 Moto Guzzi Audace Carbon daha düzgün bir cruise control sistemi vaad ediyor. Ayrıca akıllı telefonlarla eşleşen Moto Guzzi Multimedia Platform’u artık menzil dahilindeki istasyonları gösteren bir harita sağlıyor.


2017 Moto Guzzi Audace Carbon - Intermot 2016  2. İçerik Fotoğrafı

2017 Moto Guzzi Audace Carbon

 

Gösterişli, kaslı ve sert yapılı Audace Carbon, ön tarafından, biçimsel olarak modeli hafifleten yuvarlak ön far ünitesi ve teleskop korumasız bir çatal üzerine monte edilmiş ön çamurluk gibi gerçek karbon elementler ile hemen kendini belli ediyor.


2017 Moto Guzzi Audace Carbon - Intermot 2016  3. İçerik Fotoğrafı

2017 Moto Guzzi Audace Carbon Intermot'ta


2017 Moto Guzzi Audace Carbon modelin, krom kaplaması bulunmuyor. Gece karanlığı gibi siyah boyalı her bir mekanik detay, tırtıklı aliminyum motor kapağı için seçilmiş mat kırmızı rengi ve Brembo ön frenlerin kırmızısı ile hoş bir kontrast oluşturmuş. Ayrıca modelde, maksimum motor gücü tepkisi sunan Veloce, daha engebeli yollar için Turismo ve şehir içi ya da yağmurlu hava koşulları için Pioggia olmak üzere üç sürüş modu bulunuyor.

YORUMLAR