2017 Victory Modelleri!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

2017 Victory Modelleri!

Avupa’da yeni Euro4 emisyon düzenlemelerinden etkilenen global motosiklet üreticileri ile, Victory de 2017 senesinde satışa sunacağı motosikletlerin sayısını azalttı. Model yelpazesinin üst sırasında, bu sene başlarında piyasaya çıkan 1200cc sıvı soğutmalı V-Twin Octane bulunuyor.

Bu durumda 2017 yılında, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Victory’nin “Modern Amerikan Kaslı” cruiser modelleri ismen Judge, Gunner, High-Ball ve Octane olacak.

MY16 Cross Country, Cross Country Tour, Vision ve Magnum modellerinden mevcuttaki stoklar, ilerleyen aylarda Avrupa bölgesinde hala satışta olacak. 2017 Victory EMEA (Europe, Middle East, Africa) ürün gamında 2017’de olmayacak modeller arasında Vegas, Hammer, Cross Country, Magnum, Magnum X-1, Cross Country Tour ve Vision bulunuyor. Bununla birlikte bu modeller, Kuzey Amerika piyasasında daha şaşalı renk düzenlemeleri ile halen satışta olacak.


2017 Victory Modelleri! 1. İçerik Fotoğrafı


Victory Motorcycles Genel Müdürü Rodney Krois yaptığı açıklama şu şekilde: “Geçmiş başarılarımızdan öğrenerek Victory ile parlak bir geleceğe bakıyoruz, bu arada markamızı bugünkü olduğu yere getiren modelleri de asla unutmuyoruz. Octane, Victory Motorcycles için yeni bir yöne başlangıç anlamına geliyor ve şimdi artık bir sonraki bölüm için hazır olabiliriz. Elbette bazı modellerimizin EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesini terk etmesinden ötürü üzüntü duyuyoruz fakat gelecek olanlar daha da heyecan verici.”


Piyasalara gelecek olan modellerin kısa özeti ise şu şekilde;


2017 Victory Modelleri! 2. İçerik Fotoğrafı

2017 Octane


2017 OCTANE

Octane’in 2017 için iki ilave rengi var – Mat İnci Beyazı ve Parlak Siyah bazı grafiklerle. Parlak Siyah modeldeki grafikler, yakıt tankını çevreleyen, yeşil şeritler. Octane’in aksesuar sayısı ise ikiye katlanmış, bu aksesuarlar içerisinde; ikiye bir çıkışlı performanslı egzoz girişi, bar ve aynalar, silahlı savaşçı selesi, tam set metal sitilinde parçalar, depo çantası bulunuyor. Ayrıca modelde, Mat İnci Beyazı ve Grafikli Parlak Siyah iki yeni rengin yanı sıra Mat Süper Çelik Grisi rengi de yer alıyor.


2017 Victory Modelleri! 3. İçerik Fotoğrafı

2017 Gunner

 

2017 GUNNER

Mevcut gri ve koyu yeşil rengi ile Gunner 2017 için aynı kalıyor ve yine en çok satan ürün olmaya devam ediyor. Bu çekici görünümlü cruiser, standart Victory cruiserdan gelen sürüş ve yol tutuş tarzına sahip. ABS ile 106ci V-twin motor, orta tarafa monte edilmiş ayak pegleri ve alçak sele yüksekliği ile Metalik Suet Çalısı Yeşili ve Metalik Suet Titanyum renkleri bulunuyor.


2017 Victory Modelleri! 4. İçerik Fotoğrafı

2017 Judge 

 

2017 JUDGE

Victory’nin ürün serisinde hangi model “Amerikan Kası” olarak öne çıkacak olsa, bu “106” plakalı yarış numarası ile tanınan, drag stili gidonu ve 5 jant telli lastiği ile gün batımı kırmızı rengiyle Judge’tan başkası olamazdı. Judge, adının aksine kimseyi yargılamayan eski yarışçı ruhu ile aynı zamanda modern bir performansa sahip. Siyahlı Parlak Gün Batımı Kırmızısı rengi ile göz kamaştırıyor.


2017 Victory Modelleri! 5. İçerik Fotoğrafı

2017 High-Ball

 

2017 HIGH-BALL

Victory’nin bobber performansı, 2017 senesi için yeni renk skalasına sahip oluyor – hem de parlak bir renk olan çekici Atom Gün Batımı Turuncu Rengi ile geliyor. Mevcut Mat Siyah versiyonu kalıyor ve şimdi beyaz-şeritli lastikleri ve yakıt tankındaki grafik olmadan daha karanlık bir görünüme kavuşuyor. Bu arada yeni turuncu versiyonu ise sadık takipçilere kavuşmak için piyasada eşsiz görünümlü bir model olmasını sağlayacak olan beyaz-şeritli lastikler ile geliyor. Şu anki Mat Siyah ve yeni Atom Gün Batımı Turuncu renkleri bulunuyor.

YORUMLAR