2017 Yamaha R6, Intermot’a Göz Kırpıyor!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

2017 Yamaha R6, Intermot’a Göz Kırpıyor!

“R Dünyası” deyimiyle bir video paylaşan Yamaha, satır aralarında biraz daha anlamlı bilgilerle bulmacayı çözmemize yardımcı oluyor.

Birkaç aydır Yamaha’nın yeni bir spor motosiklet hazırlayacağına dair haberler yayılmaktaydı. Yamaha R1’in ikinci yaşına geldiği süre içerisinde Yamaha’nın bu başarıyı takip etmeye hazır olduğu belliydi. Ve şimdi, yeni Yamaha R6 zamanı!


2017 Yamaha R6, Intermot’a Göz Kırpıyor!  1. İçerik Fotoğrafı


Yamaha, web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında bilmece gibi bir video paylaştı. Bu video, çok fazla bilgi vermekten öte bir sürücünün pist boyunca sürüşünü bizlerle paylaşıyor. Videoda birden fazla silindirli bir motosiklet sesi duyarken bir yandan da  “Dünyanın en çok ilham vereni, var olmak üzere. Daha da fazlası. Daha fazlası için 04 Ekim 2016. DNA’mız, Teknolojimiz, Tutkumuz, Hevesimiz, R/Dünyamız” yazılarını heyecanla okuyoruz.


2017 Yamaha R6, Intermot’a Göz Kırpıyor!  2. İçerik Fotoğrafı


Bu video, Yamaha tarafından supersport bir modelin yolda olduğunu hissetmemizi sağlayan güçlü işaretler olduğunu gösteriyor. Ve video 4 Ekim 2016’da daha fazlasına söz veren cümleler ile sonlanıyor. Bu tarih, INTERMOT’un Köln-Almanya’da fuar zamanı…


YORUMLAR