2017 Yeni Ducati Modelleri Dünya Prömiyeri!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

2017 Yeni Ducati Modelleri Dünya Prömiyeri!

İtalyan Ducati, More Than Red” (Kırmızıdan Daha Fazlası) ve “Evolution Never Stops” (Gelişim Hiçbir Zaman Bitmez) sloganlarıyla 2017 Dünya Prömiyeri’ne hazır!

Ducati’den yeni modellerini merak eden tutkunlarına mesaj var. Firmanın yayınladığı açıklama şu şekilde: “Perde 2017 Ducati Dünya Prömiyeri’nde açılıyor. Gelecek sezonda tüm yeni Ducati ürünleri, sahneye çıkmaya hazır. Organizasyon, 7 Kasım 4.30 pm (CET)’de 2017 Ducati Premiere web sitesinden ve Resmi Ducati Facebook Sayfası 'ndan canlı olarak yayınlanacak.”


“Fakat hepsi bu da değil. Bir yıldız olun ve merakınızı serbest bırakın! Tanıtımın yanı sıra, Ducati teknisyenlerinden bir ekip, Resmi Ducati Facebook Sayfası 'nda yorum kısımları aracılığı ile yeni motosikletler hakkında soruları cevaplamaya hazır olacak. Yeni ürünlere özel bir bakış atma şansını kaçırmayın ve Borgo Panigale’in mühendis ekibi ve tasarımcıları ile iletişimde olun. #Ducati2017 hastagi ile Sosyal Medya hesaplarında yorumlara katılın.


Ayrıca 10-13 Kasım arasındaki EICMA Fuarı’nda Ducati standını ziyaret ederek yeni ürün yelpazesine yakından inceleyebilirsiniz.”


Ducati 2017 Yeni Modelleri Dünya Prömiyeri'ni canlı takip etmek isteyenler için yayın saatinin Türkiye saati ile 18.30 olduğunu hatırlatalım.

YORUMLAR