2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar…

Pervin Ozulu

2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar…

Acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Bembeyaz yağan kar geçmişin üzüntülerini örtmesini, yeni bir gelecek ve başlangıçlar sunmasını diliyorum.

Pervin Ozulu

Motoron Dergisi Yazarı

Yeni yıla girerken yapmak istediklerimiz ve hatta hala yapamadıklarımız aklımızdan geçer,

tekrar tekrar ertelediğimiz planlarımız canlanır.


“Bu sene de motosiklete başlayamadım” diyenler oluyordur.


Motosiklet almak isteyenlere yeni yılda bu hayallerine kavuşmasını diliyorum.2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar… 1. İçerik FotoğrafıYeni başlangıçlar güzeldir, enerji verir, ümit, sevinç ve pozitiflik verir. Çekinmeyin, ertelemeyin, korkmayın. Motor kullanmak istiyorsanız, başlayın. Neden daha önce başlamadım diyeni çok duydum.


Hiç bir şey için geç kalınmaz.

Dileklerinizi tutun, yoldaki sürüş gibi hedefe doğru ilerleyin.2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar… 2. İçerik Fotoğrafı“Yeni yıla nasıl girersen, öyle devam edersin” inancıyla motosikletiyle geziye çıkanlar var.


Hiç unutman, 31Aralık 2013 tarihinde şehir dışına yola çıkmıştım, anne ziyaretiydi, ufak bir geziydi. Ertesi gün 1 Ocak 2014 tarihinde İstanbul’a geri giderken bir dinlenme tesisinde ellerimi ısıtmak için büyük bir elektrikli ısıtıcının önünde durdum. Kaskımı çıkarmamıştım ve ellerimi ısıtmaya çalışırken kaskım erimiş biraz, dumanlar çıkmıştır eminim. Bu komik halimi evde kaskı rafına koyduğumda fark ettim.

O sene yolculuklarım gerçekten dolu dolu geçmişti.2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar… 3. İçerik Fotoğrafı


 

Yeni yıldan en çok huzur ve barış istiyorum. Bir olalım, yaralarımızı saralım, beraber olalım. El ele sevdiklerimizle sağlıcakla yaşayalım, güzel ülkemizde huzur ve mutluluk olsun.

Kötülüklerden uzak, kazasız, belasız ve acısız herkese çok güzel bir yıl diliyorum.


2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar… 4. İçerik Fotoğrafı2017 Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar… 5. İçerik Fotoğrafı


IYI SENELER...

YORUMLAR