23-24 Nisan Tarihinde Ankara Sürüşü için Yüzlerce Motorcu Buluşacak

Etkinlik Yazar: Pervin Ozulu

23-24 Nisan Tarihinde Ankara Sürüşü için Yüzlerce Motorcu Buluşacak

Sayısız Motorcu kulüpleri ve gruplar buluşacak, dev bir sürüş organizasyonu planlanıyor. Kızılay ‘da hayatlarını kaybeden canlarımız için saygı duruşu için Ankara’ya gidiyorlar.

[Önemli Güncelleme]: Güvenlik önlemleri sebebiyle 26 Mart'ta yapılması planlanan sürüş, 23-24 Nisan tarihlerine ertelenmiştir. 

 

Ankara ve Taksim’de yaşanan patlamalar sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Kaybettiklerimizi anmak için 23-24 Nisan tarihlerinde buluşacağız.


İstanbul, İzmir, Bursa, Çorlu, Ereğli ve sayamadığım birçok illerden katılımlar olacak. Bu olayın siyasi bir boyutu asla olmayacaktır. En az 1.500 motor tek yürek olacak.


Bu dev organizasyonu kulüp ve grup başkanların emekleri ile gerçekleştiriliyor.


23-24 Nisan Tarihinde Ankara Sürüşü için Yüzlerce Motorcu Buluşacak 1. İçerik FotoğrafıBirlik zamanı dendi, yas zamanı dendi, kaybettiğimiz canlar için dua zamanı dendi ve topluca Ankara’da Kızılay olay yerinde buluşmak için yola çıkacaklar. Ankara Motosiklet Kulübü ev sahibi olmanın onuru ve gururunu yaşıyor olacaklarını ifade etti. İzmir’den dev bir kortej gelecek, aynı şekilde İstanbul’dan birçok grubun katılımı olacak.


TR Enduro Grubu, TR Riders Grubu, Türk Kurye Grubu gibi birçok grup ve kulüp toplanıp yola çıkacak. Başka birçok şehirlerden gelecek olan grupların katılımıyla yüzlerce motorcu tek yürek olacak. Bursa’dan gelenler olacak, Çorlu Motosiklet Kulübü katılacak, OMM de desteğini bildirmiştir, King Brothers Motosiklet Kulübü KDZ Ereğli de destek için geleceğini bildirdi.


Tüm katılanları sayamadım için üzgünüm, Türkiye’nin her ili ciddi anlamda destek oluyor. Satırları yazarken duygulanıyorum, gurur hissediyorum. Ülkemin acısını birlik olup paylaşma arzusunu görmek gurur verici.


Türk Bayrağınızı alın, şehitlerimizi anmak için motorunuza binip siz de katılın.


23-24 Nisan Tarihinde Ankara Sürüşü için Yüzlerce Motorcu Buluşacak 2. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR