in

350.000 Dolarlık Harley!

Yazar: Burak Yıldız

Dünyaca ünlü Rock and Roll sanatçısı olan Jerry Lee Lewis’in 1959 model Harley-Davidson’u uçuk bir rakamla satışa sunuldu.

Bu Harley, bildiğimiz Harley-Davidson’lardan çok ama çok farklı. “Yeryüzünde bulunan en değerli motosikletlerden biri” olarak kabul edilen ve dünyaca ünlü Rock and Roll ve Country müzik şarkıcı-söz yazarı ve aynı zamanda piyanist olan Jerry Lee Lewis’e ait 1959 model bir Harley Davidson FLH Duo-Glide. Bu motosikleti Jerry Lee 1959 yılında satın almış ve o zamandan bu yana kendisinde. Fakat 55 yaşındaki motosikleti özel yapan bir özellik daha var, o da bunca yıl içerisinde sadece 2257 mil yapmış olması. Bu da 3632 km ediyor. Bu kilometrenin neredeyse tamamını Jerry Lee yapmış ve bugüne dek büyük bir özenle saklamış. O ünlü motosiklet satışa sunuluyor.

Motosiklet 24 Ocak tarihinde Florida Osceola Miras Park’ta düzenlenen müzayedede 350.000 dolar gibi yüksek bir mebla ile satışa sunuldu. Oldukça ilgi gören müzayedeye motosikletin sahibi olan Jerry Lee de katıldı ve gelenlere piyano ziyafeti vermeyi ihmal etmedi. 

 

350.000 Dolarlık Harley! 1. İçerik Fotoğrafı

İlginizi Çekebilir
Ducati Multistrada V4 Arazide Görüntülendi

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sturgis Rally’nin Resmi Markası Artık Harley Davidson!

İşte Türkiye’nin Efsane Harleyleri!

REKLAM