400 NK İle Yola Çıkıp, Türkiye’nin Dört Bir Yanını Dolaşan Bir Adamın Hikayesi

Test Yazar: Motoron

400 NK İle Yola Çıkıp, Türkiye’nin Dört Bir Yanını Dolaşan Bir Adamın Hikayesi

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil’in 400NK ile çıktığı Sonbahar Rotası Türkiye Turu, İstanbul’dan başlayarak Türkiye’nin dört bir yanını dolaşıp 17 günde son buldu.

Bu keyifli turda 400NK’nın sınırlarını zorlayarak, dağ bayır demeden tüm Türkiye’nin yaylaları, dağları ve ovalarından geçilerek 400NK’nın tüm özellikleri test edildi. Toplamda 300 litre benzin ile 7000 km yol geçilerek 50 il ve 7 bölge ziyaret edildi. Her sürüş koşulunda denenen 400NK, tüm sınavları başarıyla geçti.

400 NK İle Yola Çıkıp, Türkiye’nin Dört Bir Yanını Dolaşan Bir Adamın Hikayesi 1. İçerik Fotoğrafı
400 NK İle Yola Çıkıp, Türkiye’nin Dört Bir Yanını Dolaşan Bir Adamın Hikayesi 2. İçerik Fotoğrafı

Sonbahar Rotasında birçok motosiklet kulübü üyeleri ile bir araya gelip keyifli sohbetler edildi. Gittiği şehirlerde 400NK’yı merak eden tüm kişilere yol performansı ve teknik özellikleri anlatıldı. Büyük beğeni toplayan 400 NK’ya, sosyal medyadan da büyük ilgi geldi ve birçok soru soruldu.  

400 NK İle Yola Çıkıp, Türkiye’nin Dört Bir Yanını Dolaşan Bir Adamın Hikayesi 3. İçerik Fotoğrafı
400 NK İle Yola Çıkıp, Türkiye’nin Dört Bir Yanını Dolaşan Bir Adamın Hikayesi 4. İçerik Fotoğrafı

Erkin Yeşil’in Deneme Tahtası isimli bloğunda anlattığı tüm 400NK deneyimlerine büyük ilgi oluştu. Sizde 400 NK deneyimini detaylarıyla görmek istiyorsanız CF MOTO’nunsosyal medya hesaplarından ve https://www.youtube.com/watch?v=mU96XtMDvgY linkinden izleyebilirsiniz. 

YORUMLAR