8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sürüşü

Etkinlik Yazar: Pervin Ozulu

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sürüşü

T.K.M.K. (Türkiye Kadın Motosiklet Kulübü) tarafından anlamlı bir etkinlik daha gerçeşleşti

Bu güzel kulübün kuruluşu 14.12.2014 tarihinde Beşiktaş’ta kahve içmek için 4 arkadaşın bir araya gelmesiyle başlamış. Kim derdi ki o gün ilerleyen zamanda çeşitli değerli projelere imza atılacağını…


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sürüşü 1. İçerik Fotoğrafı


Kadınların azmi ve gücü gurur verici.8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sürüşü 2. İçerik FotoğrafıHer geçen gün katılımcı sayısı çoğalarak T.K.M.K. (Türkiye Kadın Motosiklet Kulübü) 2.000 den fazla üyesi olmuştur. Neredeyse 30.000 takipçi olan bu kulüp aynı zamanda 22 ilde İl Temsilciği mevcuttur.


Dün, 10 Mart 2018 Cumartesi günü uluslararası “8 Mart Kadınlar Günü”  kutlaması için T.K.M.K. (Türkiye Kadın Motosiklet Kulübü) tarafından çok anlamlı bir sürüş etkinliği organize edildi.


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sürüşü 3. İçerik FotoğrafıBu anlamlı sürüş dün  14:45 Capacity AVM önünde toplanma ile başlamış, mesaj dolu ve değer dolu çeşitli konuşmalardan sonra motosikletlerle geniş bir Bakırköy Turu ile Bakırköy Huzur Evine gidildi ve buradaki sakinlerle beraber müzik eşliğinde yemek ve eğlence yapıldı.


Bakırköy Belediye Zabıta Müdürlüğü ve Ulaşım Müdürlüğü’nün desteği ile harika bir sürüş ve organizasyon gerçekleşti. Emeği geçen herkese tek tek sonsuz teşekkürler.

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sürüşü 4. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR