in

Ailenin Yeni Üyesi, Ducati Panigale 959 Special Edition!

Yazar: İlker Genç

Ducati İngiltere, Ducati Performansı yaklaşımıyla Superbike ailesine harika bir ilave olarak 959 Panigale Special Edition’ı duyurdu.

Sınırlı sayıda üretilen bu model, Ducati Performans serisinden heyecan verici racing aksesuarları ile 959 Panigale’in yoldaki ve pistteki performansına vurguda bulunuyor. 
Karbon fiber ve alüminyum metal parçalardan üretilmiş olan 959 Panigale Special Edition, Akrapovic titanyum racing egzoz sistemi ile geliyor. 
Ailenin Yeni Üyesi, Ducati Panigale 959 Special Edition! 1. İçerik Fotoğrafı
Sınırlı sayıda 25 adet motosiklet, İngiltere’de markanın meraklısı müşterilerine sunulacak. Direksiyon başlığına lazerli baskı ile tek tek numaralandırılmış olan 959 Panigale’in potansiyelini gözler önüne sermek için aksesuarlarla süslenmiş.
Ailenin Yeni Üyesi, Ducati Panigale 959 Special Edition! 2. İçerik Fotoğrafı
959 Panigale Special Edition, “Karbon Paket” ve “Ducati Performans” seçeneği ile iki şekliyle meraklılarıyla buluşacak. 
Ducati Performans, metal race yakıt deposu kapağı, racing parçalı manetleri, fren kolu koruma, plastik sele, Ducati Corse’ın büyük göstergesi, motor altı racing egzoz sistemi ve alçak grenajları ile titanyum Akrapovic seçeneğiyle geliyor. 
Ailenin Yeni Üyesi, Ducati Panigale 959 Special Edition! 3. İçerik Fotoğrafı
Ailenin Yeni Üyesi, Ducati Panigale 959 Special Edition! 4. İçerik Fotoğrafı
959 Panigale Special Edition’ın, ek olarak karbon kontak kapağı, karbon süspansiyon kapağı, karbon gövde altı koruma, karbon ve alaşımlı kuyruk, karbon ön dişli koruma, metal alüminyum gidon, karbon yakıt deposu koruması, karbon köbekbalığı çene koruma ve karbon arka çamurluk içerisinde olmak üzere karbon paketi de bulunuyor. 
Ducati Performans seçeneği ile 959 Special Edition’ın fiyatı; £16,595 iken karbon paket ilaveli olan ise £17,595 olarak fiyatlandırılıyor. 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bonneville’den Esinlenen Royal Enfield Görüntülendi!

Ailenin Yeni Üyesi, Ducati Panigale 959 Special Edition!

REKLAM