Akıllı Kask Skully Kapılarını Kapatıyor Söylentileri!

Kask Yazar: Özlem Köseoğlu

Akıllı Kask Skully Kapılarını Kapatıyor Söylentileri!

Bir motosiklet kaskında bulunabilecek en ileri teknolojiyi geliştiren firma hakkında kötü haberler yayılıyor. Ünlü bir teknoloji web sitesinin haberine göre Skully Kask, üretimini durdurdu.

İlgili web sitesinin haberine göre Skully Kask, üretimini durdurdu. 180° Kör Nokta Kamerası, Arka Görüntü Kamerası, Sesli ve Videolu Navigasyon, Uyarı Ekranı gibi arttırılmış özellikleri ile AR-1 Kask, kask uyarı sistemlerini kökten değiştirmek amacıyla yoldaydı fakat öyle görünüyor ki bu kasklar gün ışığını hiç göremeyecek. Eğer bu haber doğruysa, önceden sipariş vermiş neredeyse 3,000’den fazla kişi, bu kaskı hiç alamayacak ve müşterilere geri ödeme yapılıp yapılamayacağı konusu da şu an için belirli değil.


Akıllı Kask Skully Kapılarını Kapatıyor Söylentileri!  1. İçerik Fotoğrafı


Skully Kask hakkında sitemizde paylaştığımız haberimize ulaşmak için: http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/skully-ar-1-akilli-kask-1188

Pazarlama Başkan Yardımcısı Carlos Rodriguez’in belirttiğine göre, firmanın devam etmesi için hala umut var. “Skully Yönetici Takımı kaynak bulmak için özenle ve dikkatli bir şekilde çalışmalarına devam ediyor ki böylece önceden alınan siparişler yerine getirilerek müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz.” Ayrıca yakın zamanda firmanın CEO’su olarak atanan Martin Fichter, 18 Temmuz’da Skully blog sayfasından şu şekilde bir açıklama yapmıştı: “Sözümüzde duruyoruz, bir firma olarak verdiğimiz sözü tutmak için vites değiştiriyoruz. Bir takım olarak üretim ve iletişim süreçlerimizde başkanlıktaki değişiklikte dahil olmak üzere en alttan en üste kadar misyonumuzu tamamlamak için gerekli adımları attık. Müşterilerimizden gelen hararetli soruları anlayabiliyorum: Kaskımı alabilecek miyim? Cevap: Evet. Bu ayın sonunda 400 adet AR-1 Kask, müşterilerimizin elinde olacak. Dünyanın en yenilikçi yatırımcılarının desteği ile önceden verilmiş siparişlerin hepsini teslim etmek için tüm kaynaklarımız mevcut.”


Akıllı Kask Skully Kapılarını Kapatıyor Söylentileri!  2. İçerik Fotoğrafı


“İnsanüstü Bir Dizayn, Tam Farkındalık, Tam Özgürlük” sloganlarıyla kasklarını tanıtan firma, günümüz teknolojisini motosiklet sürücüleri için kullanmaktaydı. Bakalım bu haberle beraber firma yöneticilerinin yaptığı açıklamaların çakışmasının ise birkaç güne kadar netleşeceği düşünülüyor. Ya da en azından Skully tarafından bir açıklama mutlaka yapılacaktır. Detaylar için takipte kalın…

YORUMLAR