Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!

Sektörel Yazar: Can Deniz

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!

Akrapovic Egzoz Sistemleri, Superbike kullanıcılarına özel, tadına doyum olmayan izledikçe bir kez daha izlemek isteyeceğiniz bir video paylaştı.

Birbirinden özel motosiklet modellerine can alıcı egzoz modelleriyle hayat veren Akrapovic, Superbike kullanıcılarına saygıyla, izleyenlerin bir kez daha izlemekten kendini alamayacağı, adrenalinin üst seviyede olduğu muhteşem bir video paylaştı. 

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!  1. İçerik Fotoğrafı

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!  2. İçerik Fotoğrafı

Markanın, video hakkındaki kısa paylaşımı ise şu şekilde; 
“Honda CBR1000RR, BMW S1000RR, Yamaha YZF-R1, Suzuki GSX-R1000, Kawasaki Ninja ZX-10R, Ducati 1299 Panigale, Aprilia RSV4. Bu modellerden herhangi birinin sadece ismini telaffuz etmek bile ani heyecana sebep olarak kalp atışlarını hızlandırmaya yetiyor. Bu modeller, en iyilerin, en hızlıların ve en güçlülerin arasında yer alıyor. Bu yüzden Akrapovic olarak bu harika modeller için en üst düzey egzoz sitemlerini yaratmaktan ötürü gurur duyuyoruz. Hep birlikte performansın bir sonraki seviyesine ulaşarak unutulmaz seslere imza atıyoruz. Bu; saf performans, güç, dizayn ve saf aşk…” 

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!  3. İçerik Fotoğrafı

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!  4. İçerik Fotoğrafı

Yukarıdaki bahsi geçen önemli modeller için ölümsüz seslere damga vuran Akrapovic Egzoz Sistemleri, her zamanki kalitesini koruyan önemli markalardan birisi olarak sektörde yer almayı başarıyor. 

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!  5. İçerik Fotoğrafı

Akrapovic’ten Baş Döndüren Video!  6. İçerik Fotoğrafı

Videonun sonunda sürücülerden birisi de videoyu vurgulu bir şekilde şu cümlelerle sonlandırıyor: “Hayattaki hiçbir şey sürmek kadar keyif verici olamaz; ses, pist, güç! Bu sadece saf sevgi.” 

Superbike Kullanıcılarına Özel Akrapovic Videosu: 

YORUMLAR