Alpinestars SMX Plus Bot İnceleme

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

Alpinestars SMX Plus Bot İnceleme

Özellikle supersport kullanıcıları için yaratılan botların avantajları saymakla bitmez, onlardan biri de şüphesiz Alpinestars SMX Plus.

Alpinestars SMX Plus Bot İnceleme


Alpinestars'ın en yeni versiyonu olan bu botta topuk ve ayak bileği bölgeleri için güncelleştirilmiş ve gelişmiş bir koruma sunuyor. Yüksek koruma ve hareket kabiliyeti için Alpinestars SMX Plus, yenilikçi bir çok bağlantılı kontrol sistemine ve botun şık profilinde yüksek modüllü TPU korumasına sahip. İç Kevlar, hızlı bağcık kapatma ve mikro-ayarlanabilir mandal kilit, yol ve pist için konforu sağlamak adına kombine edilmiş.Alpinestars SMX Plus Bot İnceleme 1. İçerik Fotoğrafı


Benzersiz Çok Bağlantılı Kontrol Sistemi

Alpinestars'ın çok bağlantılı kontrol sistemi sayesinde ayak bileği için gelişmiş bir koruma oluşuyor. Aşırı bükülmeyi, genişlemeyi ve esnemeyi engelleyen bu sistem ayrıca aşil tendonu için de ek koruma sağlıyor.

 

Üst Düzey Koruma

Konturlu incik kemiği koruma tabakası, yüksek moduüllü TPU koruması ile birlikte darbe ve aşınma direnci için yerleştirilmiş. Geniş ve havalandırmalı topuk kontuarı, ayak bileğine kadar uzanıyor. Eski şeklini alabilen köpükten yapılmış ayak bileği koruma pedleri de bu kontuarla kombine edilmiş. Yeri değiştirilebilir topuk kaydıracı ve dış taraf topuk kaydıracı, darbe emici göreviyle konumlandırılmış ki bu özellik kaza anında çok büyük bir avantaj sağlar.

 

Alpinestars SMX Plus Bot İnceleme 2. İçerik Fotoğrafı

 

Yarışlardan İlham Alan Detaylar

Yeniden dizayn edilen yeri değiştirilebilir ayak parmağı kaydıracı, ayak parmağı bölgesinde daha geniş koruma alanı sağlıyor. İç Kevlar, hızlı bağcık kapatma özelliği ve benzersiz yan fermuar ayağın güvenli bir şekilde bota uymasını sağlıyor. Mikro ayarlanabilir mandal toka, özellikle kalf kısmının güvenliği ve konforu için yerleştirilmiş. Alpinestars'ın anatomik ve değiştirilebilir iç tabanı, ön ayak için en iyi desteği sunarak hissiyatı artırıyor.

 

Alpinestars SMX Plus Bot Özellikleri


Üst kısım, yüksek teknolojiliye sahip hafif ve dayanıklı olarak üretilmiş

Ayak bileği kısmı yüksek oranda hava alabilen içlikle donatılmışken, ön ayak kısmı da darbe emici açık hücreli köpük ile lamine edilmiş.

Ön ve arka kısımlarda büyük asimetrik akordiyon bölgeleri; maksimum esenklik, konfor ve güvenlik için en uygun hale getirilmiş.

Dayanıklı taban, yüksek sürüş hissi ve tutarlı bir tutuş için kauçuktan üretilmiş.

CE Sertifikalı

     


    Alpinestars SMX Plus Bot Fiyatı

    Güncel fiyatlar için tıklayınız.


    YORUMLAR