in

Alpinestars SP-1 Deri Eldivenler

Yazar: Showman

Cadde ve spor kullanıcıları aradıkları koruyucu, rahat ve kısa manşetli motosiklet eldiveni Alpinestar SP-1 Deri Eldiven’lerde bulacaktır!

Dört farklı renk içeren Alpinestars SP-1 serisi deri eldivanler, çok sayıda güvenlik özelliği barındırmasını bir yana, oldukça şık bir tasarıma da sahip. Eldivenin ana kısımları oldukça rahat ve esnek olan keçi derisinden yapılıyor (tıpkı kanguru derisi gibi). Başparmak kısmı ve serçe parmaktan bileğe kadar olan kısım ise süet gibi bir başka materyal ile ekstra desteklenmiş. Bu, hem sabit gazlamada daha rahat tutuş sağlarken aynı zamanda bir kaza halinde aşınma direncini arttırıyor. Üst kısımda ve kemik kısımlarında ve hatta avucun altındaki bağımsız karbon fiber parçalar İleri düzeyde bir darbe koruması sağlıyor.

Alpinestars SP-1 Deri Eldivenler 1. İçerik Fotoğrafı
 
SP-1 Eldivenler ayrıca aşırı uzama ya da parmak ayrılmasını önlemek için parmak aralarında da parçalara sahip. Bir diğer güzel dokunuş ise fren ve debriyaj kollarındaki kavramayı arttıran ön parmak silikonları. Bilek üzerindeki bağlama materyali ise cırt-cırt için yer açarken esneklik sağlıyor ve kalın bilekli kullanıcılar için oldukça rahatlın sağlayacak. Buradaki tek problem ise materyaldeki kısmi boşluğun bileği kısmen ortaya çıkarması.

 
Piyasadaki çoğu standart spor ve sokak motosiklet eldivenine göre oldukça fazla eklem ve konfor unsuru içeren bu eldiven ayrıca son derece iyi havalandırmaya sahip. Bu onu ılıman iklimde tam olarak uygun seçim yapsa da sabah erken soğuğunda yapılacak sürüşlere pek uygun değil.
SP-1’in avantajları arasında başarılı parmak ve avuç uyumu, hafiflik ve mükemmel havalandırma sayılabilir.

Güncel fiyatlar için tıklayınız.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Araziye Çıkarken Ne Giymeli, Nasıl Giyinmeli?

Türk Üretimi Olan Tech90 Kevlar Kotlar Fransa’nın En İyisi Seçildi

REKLAM