“American Chopper” Programı Geri mi Dönüyor?

Çeşitli Yazar: Can Deniz

“American Chopper” Programı Geri mi Dönüyor?

Discovery Channel’ın çok sevilen programı American Chopper, Mayıs 2018’de tekrar sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

American Chopper, sona ermesinden 5 sene sonra Discovery Channel’a geri dönüyor. Reality serisinde motosiklet tasarımcısı baba ve oğul Paul Teutul Sr. ve Paul Teutul Jr.’ın, üst düzey müşteri listesi için chopper tarzı motosikletler toplayıp oluşturmasını anlatıyor. 

“American Chopper” Programı Geri mi Dönüyor?  1. İçerik Fotoğrafı

“American Chopper”, 2003’ten 2012 senesine kadar Discovery Channel ve TLC’de hayat bularak devam etmişti. Ünlü Amerikalı profesyonel NBA oyuncusu Shaquille O'Neal’a eşlik eden özel bir bölüm de 2014 senesinde yayınlanmıştı. Discovery, “American Chopper” ı, kanalın şimdiye kadarki en popüler serisi olarak tanımlıyor. Bu seriyi, New York-temelli Orange County Choppers izlemiş. 

“American Chopper” Programı Geri mi Dönüyor?  2. İçerik Fotoğrafı

İzleyenlerinin takip ettiği gibi Paul Seniour ve oğlu Paul Juniour, ülkenin en iyi motosiklet tasarımcıları olarak biliniyor. Aynı zamanda ikili, dik başlılıkları ile de tanınıyor. Baba oğul, custom motosiklet mağazalarında (Orange County Choppers-OCC), belirli görevleri nasıl yapacakları konusunda ters düşen fikirleri sonucunda her zaman sıcak tartışmalara girerlerdi. Bu didişmeleri ve sözlü tartışmaları, şov için senaryo olarak yazılmış gibi görülse de tamamen gerçekti. İşin aslı, Paul Jr. Sonunda, babasının dükkanını terk etmişti ve sonrasında kendi firması Paul Jr. Designs ismiyle çalışmaya başlamıştı. 

“American Chopper” Programı Geri mi Dönüyor?  3. İçerik Fotoğrafı

Discovery, dirilen serinin, Teutul’ların işlerini canlandırmak ve baba oğulun kırılan ilişkilerini düzeltmek üzerine odaklanacağını belirtiyor.

Aynı şekilde Paul Jr.Designs resmi web sitesinde, takipçilerine geri döneceklerinin müjdesini veriyor: “American Chopper”ı tekrar çekeceğimizi duyurmaktan dolayı heyecanlıyız. Daha fazlasını söylemiyoruz ama şov, Mayıs 2018’de geri geliyor.”

Meraklılarının dört gözle beklediği “American Chopper”, 2018 senesinin Mayıs ayında Discovery kanalına geri dönüyor. 

YORUMLAR