in

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017

Yazar: Özlem Köseoğlu&Sinan Özgen

Bir Türk markası olarak, sayısız başarılara imza atmış olan ANLAS Anadolu Lastik firması, EICMA Fuarı’ndaki standı ve üstün kalitedeki ürünleri ile pek çok ziyaretçiyi etkilemeyi başardı.

italya ve Avrupa’nın en büyük motosiklet ve ekipmanları fuarı olan EICMA bu yıl, 9-12 Kasım tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açtı. ANLAS, EICMA Fuarı’ndaki üçüncü yılında, dört farklı tematik alanda sunduğu ürünlerini motosiklet tutkunları ile buluşturdu.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 1. İçerik Fotoğrafı,
Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 2. İçerik Fotoğrafı

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 3. İçerik Fotoğrafı

Yenilikçi Lastikler, Yenilikçi Stand!
Bu yıl sürücüleri “Senin yolun hangisi” mottosu ile karşılayan ANLAS, görsel ve işitsel teknolojiler kullanılarak interaktif olarak hazırlanan Enduro, Adventure, Kış ve Şehir alanlarında ziyaretçilerine sürüş deneyimi yaşattı. Sektörde ilk defa kullanılan teknolojilerin yer aldığı bölümlerde, gerçek ses, görüntü ve kokular ile sürücüler tüm duyularını kullanarak kendilerini sürüş atmosferinde buldu. Başarılı Türk firması ANLAS, yenilikçi kış lastikleri kadar yenilikçi ve duyulara hitap eden interaktif standı ile fuarda adından söz ettirmeyi başardı. Fuarda bir “İlk” yaşandı ve ANLAS, ziyaretçilerine gerçek kış atmosferini yaşatmak için özel olarak soğutulan, kış mevsimi dekorlu alanda ürünlerini sergiledi. Böylece ziyaretçilerin duyularına ve duygularına hitap ederek, iki teker tutkunlarının etkileşimli bir şekilde gerçek kış sürüş deneyimini hissetmeleri sağlandı.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 4. İçerik Fotoğrafı

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 5. İçerik Fotoğrafı

190/55 ZR17 ve 150/70 R18 Kış Lastileri İlk Kez Sürücülerle Buluştu!
Ducati Multistrada ve KTM SuperDuke için geliştirilen 190/55 ZR17 Winter Grip Plus ebadının yanı sıra Africa Twin ve diğer KTM modelleri için geliştirilen 150/70 R18 Winter Grip Plus ebatlarının lansmanını yapan ANLAS, oldukça ilgi topladı. Kışın maksimum güvenlik ve performans isteyen sürücüler için kırkı geçkin ebatta geliştirilen küçük hacimli motosiklet/scooter kış lastiği Winter Grip 2 ve Dünyanın tek büyük hacim motosiklet kış lastiği Winter Grip Plus ürünleri ile ANLAS, iki tekerlek sektörünün en geniş motosiklet kış lastiği serisine sahip.

Dünyanın İlk Tubeless Speedway Lastiği! ANLAS’ın bu sene EICMA 2017 kapsamında sürücülere sunduğu bir diğer yenilik, önde gelen jant üreticisi In-Motion ile birlikte geliştirdiği Tubeless (içlastiksiz) Speedway lastiği oldu. Dünyada ilk kez ANLAS

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 6. İçerik Fotoğrafı

“1 milyon ziyaretçinin katıldığı EICMA 2017’nin en dikkat çekici firmalarından biri olarak yer aldı.”

Speedway lastikleri ve In-motion Kineo jantları ile sunulan Tubeless sistem, sürücülere daha düşük ağırlık ve yüksek traction (çekiş) kabiliyeti sunuyor. Bu sayede özellikle start anında daha düşük kayıpla motorun gücü yere aktarılmış oluyor. Anlas ve In-motion firmaları tarafından geliştirilen tubeless lastik ve jant teknolojisi, Speedway dünyası için bir devrim olarak görülüyor.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 7. İçerik Fotoğrafı

Motosiklet ve sürücülerinin ihtiyaçlarına özel yenilikçi lastik çözümleri sunan ANLAS, tüm dünyadan sürücülerin yoğun ilgisine sahip. İnovatif stand tasarımı ve rakipsiz, yenilikçi ürünleri ile ANLAS, yaklaşık 1 milyon ziyaretçinin katıldığı EICMA 2017’nin en dikkat çekici firmalarından biri olarak yer aldı.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 8. İçerik Fotoğrafı

Yenilikçi ve Deneyim Sahibi ANLAS!
ANLAS, lastik teknolojilerinde edindiği senelerin tecrübesiyle, Avrupa ve Türkiye pazarında yüksek performanslı ihtiyaçları karşılamak üzere geniş ürün çeşitlerini üretmeye odaklı bir firma olarak EICMA’da boy gösterdi.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 9. İçerik Fotoğrafı

Lastik sektöründe dünya çapında servis ve ticaret ağında güvenilir bir iş ortağı olan ANLAS, tüm ihtiyaçlara anında cevap verecek şekilde özel lastiklerin gelişimine ve tasarımına hizmet sunuyor. Milano’da gerçekleşen EICMA Fuarı’nda ziyaretçilerin uğrak standı olmayı başaran Türk firması, ANLAS ruhunu İtalya’da da fazlasıyla hissettirdi.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 10. İçerik Fotoğrafı

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 11. İçerik Fotoğrafı

Lastik sektöründe dünya çapında servis ve ticaret ağında güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız, doğru isim ANLAS!

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 12. İçerik Fotoğrafı

ANLAS ile Sürüş Güvenliği, Zevki ve Konforu Hep Ön Planda!
Müşterilerine üstün kalitede ürünler sunmaya odaklanan marka, sürüş güvenliğini, zevkini ve konforunu karşılamak için çalışmaya devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan ANLAS, çalışmaları ve ürünleriyle birlikte lastikte öncü bir marka olarak sektörde sağlam bir yer edinmeyi başardı. Müşteri memnuniyetinin önemini fazlasıyla bilen ANLAS, ürünlerinin gelişimine ve yeniliklere oldukça önem veren bir marka. EICMA standında bir ilke imza atarak oluşturduğu kış atmosferinde sergilediği kış lastikleri konsepti ile de oldukça ilgi çekti.

Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 13. İçerik Fotoğrafı
Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 14. İçerik Fotoğrafı
Anlas İle “Senin Yolun Hangisi Eicma 2017 15. İçerik Fotoğrafı

En İyi Kalite ve Performans Eşittir ANLAS!
Firmanın misyonunun temelinde, özel ve zengin lastik çeşitliği yaratmak, en iyi kalite ve performansa sahip ürünler dizayn etmek yatıyor. Bu misyona bağlı kalan ANLAS firması, kullanıcılarının her zaman ne istediğini bilen ve ona göre ürünler tasarlayan bir marka olmayı başardı. Öyle görünüyor ki bir Türk markası olarak yurt dışındaki fuarlarda boy gösteren firma, bu başarısını katlayarak devam ettirecek.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yamaha WR Modelleri Baja Troia 2017’yi Salladı

Afrin Şehitlerine Saygı Sürüşü – 11 Şubat

REKLAM