in

Assen Sıralama Turlarında Can Öncü Başrolde!

Yükselen yıldız Can Öncü, Assen’deki Red Bull MotoGP Rookies Kupası sıralama turlarını, üstün bir şekilde sürdürdü.

Piste hafif yağmur serpiştirdiğinde, 13 yaşındaki yarışçı, onu sürükleyecek bir rüzgara ihtiyaç olmaksızın, peşindeki grubun açıkça en hızlısıydı. İkinci en hızlı Rory Skinner iken, Kevin Orgis hemen arkasında yer aldı. 
Kupanın genel sıralamada puan lideri 16 yaşındaki Aleix Viu ise dikkatli bir şekilde devam etti ve dördüncü oldu. 
Öncü Mükemmele Yakın Bir Performans Sergiledi!Can Öncü, mükemmel performansı ile güçlü bir şekilde devam etti. “O virajda biraz daha fazla yağmur yağıyordu fakat gerçekten iyi bir turdaydım ve baskı yapmak istedim. Hala beni şaşırtıyor çünkü frenlediğim gibi tekerin hakimiyetini kaybetmeyi beklemiyordum. Motosiklet hala çok iyi ve yarış için daha iyi bir hale getirebiliriz diye düşünüyorum bu yüzden ilerideki turlar için deneyeceğiz ve eğer beklediğimiz gibi olmazsa eski haline getireceğiz.”
Sıralamada, Öncü Kardeşler Neredeyse İlk İki Sırada Yer Alacaktı! 
Bir noktada Öncü kardeşler, zamanlama ekranlarında en üstte birinci ve ikinci sırada yer aldı fakat Deniz, İtalyan Omar Bonoli’nin ve Hollandalı Walid Soppe’nin hemen önünde beşinci olarak tamamladı. Deniz Öncü, “Bir adım daha hızlı olabilirim diye düşündüm. Fakat yağmur vardı ve hata yapmak istemedim, yarışta daha hızlı olabilirim diye düşünüyorum.” diyerek sözlerine devam etti. 
Rookies Kupası, bu hafta sonu, www.motogp.com ve www.redbull.tv’den yayınlanacak. Kaçırmayın!
Parlayan yıldızlar Öncü kardeşlere, her zamanki gibi başarılar diliyoruz.
Red Bull MotoGP Rookies
Kupası Assen Sıralama SonuçlarıAssen Sıralama Turlarında Can Öncü Başrolde!  1. İçerik FotoğrafıRed Bull MotoGP Rookies Kupası Genel SıralamaAssen Sıralama Turlarında Can Öncü Başrolde!  2. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Zarco, Senna’ya Karşı: İki Teker Dört Tekere Karşı!

Can Öncü, Assen Raundu’nun Birinci Yarışında Lider!

REKLAM