Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı!

Kask Yazar: Efe Kutlu

Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı!

Bell Kask, en otantik Motocross yaşam biçimi markalarından Fasthouse ile ortaklığı sayesinde sezonluk tazelenmiş ürün grubunu piyasaya sundu.

Yeni ortaklık, Fasthouse Moto-9 kaskın yeni versiyonunun ortaya çıkmasıyla başladı. İş birliği, aslında Kasım 2016’da iki marka arasındaki başarılı, özel bir proje ile Dirt 2016 organizasyonunda Red Bull Günü için Fasthouse çizimleri ile sınırlı sayıda Moto-9 kaskın piyasaya çıkarılmasıyla başlamıştı. Yeni kask modeline, takipçilerden gelen olumlu tepkiler, iki markanın ilişkisini körükleyerek ortaklığı yenilemelerine kadar uzandı. 
Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 1. İçerik FotoğrafıHer iki markadan açıklanan yorumlara göz atalım.

Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 2. İçerik Fotoğrafı

Fasthouse’un Yaratıcı Yönetmen’i Kenny Alexander: “Henüz daha küçük bir çocukken, çöle sürüşe giderdik, babam özel bir çöl yarışçısıydı. Her hafta sonunu, yerel motocross pistlerinde yarışarak geçirdim. Dokuz yaşımda Bell kask kullanmaya başladım. O zaman da farklıydı ve hala en radikal kasktır. Bell’in derin kökenleri ve zengin bir mirası vardır. Bell, bir marka olarak en havalı ve en güvenli kaskları üretiyor. Fasthouse, Bell ile ortaklığını canlandırmış oldu.”

Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 3. İçerik Fotoğrafı

Bell Kask Genel Müdür Yardımcısı Chris Sackett: “Fasthouse, otantik yaşam tarzını ve yaklaşımını, sektörümüzdeki her marka kadar özgünlük, stil ve tutku anlayışı ile yansıtır. Onlarla ile ortak olma konusunda daha fazla heyecanlı olamazdık. Fasthouse, giyim ve aksesuardan daha fazlasıdır. Bell gibi Fasthouse, sürüşün hayat tarzını yansıtır ve özgünlük, müşterilerimizin çok ciddiye aldığı bir şeydir.”

Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 4. İçerik Fotoğrafı

FH/MC flo Jersey’den esinlenerek üretilen sarı-siyah temalı Fasthouse Moto-9, stil ve kendine özgün havası ile yarışlarda kendini ispatlamış bir kask. Fasthouse Moto takımı, yeni seri ile başarıyı tekrar yakalıyor. Yeni Moto-9, Bell'in hafif kompozit Tri-Matrix kabuğu ile birlikte Hız Hava Akım Sistemi, sürücünün kafasına en gelişmiş serinliği sağlamaktadır.Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 5. İçerik Fotoğrafı

Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 6. İçerik Fotoğrafı
Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 7. İçerik Fotoğrafı
Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 8. İçerik Fotoğrafı
Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 9. İçerik Fotoğrafı


Ayrıca Çok Yönlü Darbe Koruma Sistemi ile Moto-3, MX-9 Adventure ve Bullitt’in de içerisinde bulunduğu Bell’in popüler kasklarından bazıları, yenice ortaya çıkmış olan ikinci sezon serisinde yer alıyor. Sınırlı sayıdaki çalışma, Chemical Candy ve Roland Sands gibi sektörün en etkileyici ustalarıyla yapılan işbirliklerinden seçme tasarımlar içeriyor.

Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 10. İçerik Fotoğrafı
Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 11. İçerik Fotoğrafı
Bell, Yeni Sezon Kask Modellerini Ortaya Çıkardı! 12. İçerik Fotoğrafı

Sezon, hem Bell hem Fasthouse hem de bu kaliteli markaların meraklıları için oldukça ahenkli geçeceğe benziyor. 

YORUMLAR