Benim Efsane Harley'im Finali İstanbul'da Yapıldı!

Etkinlik Yazar: Ahmet TEZCAN

Benim Efsane Harley'im Finali İstanbul'da Yapıldı!

Motosiklet severler, 3 Ekim 2015 Cumartesi günü İstanbul/Kadıköy'de, Harley Davidson'ın ikinci kez düzenlediği Benim Efsane Harley'im yarışmasının finali için bir araya geldiler. Birbirinden ilgi çekici 12 motosiklet, 4 farklı kategoride değerlendirilerek her kategorinin birincisi belirlendi.

Harley Davidson'ın ikinci kez düzenlediği "Benim Efsane Harley'im" yarışması, 3 Ekim 2015 Cumartesi günü İstanbul/Kadıköy'de final yaptı. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya'da gerçekleşen yarı finallerin ardından finale kalan 12 yarışmacının yaratıcılıklarını konuşturarak hazırladıkları motosikletler arasından kategorisinin en iyisi olan motosikletler, özel isimlerden oluşan jüri tarafından seçildi.


"Street" Kategorisinin Birincisi

Benim Efsane Harley'im Finali İstanbul'da Yapıldı! 1. İçerik Fotoğrafı


Motosikletler 4 farklı kategoride değerlendirildikten sonra "Street" kategorisinde Ankara'dan Utku Bayraktar, "Performans" kategorisinde İzmir'den Mert Toker olurken, "Touring" kategorisinde de İstanbul'dan Göktuğ Gür, birinciliğe layık görüldü. Jürinin seçtiği motosikletler dışında katılımcıların oy vererek seçtiği motosikletin sahibi İbrahim Selvi de "İzleyici Özel Ödülü"ne sahip oldu.


"Performans" Kategorisinin Birincisi

Benim Efsane Harley'im Finali İstanbul'da Yapıldı! 2. İçerik Fotoğrafı


Finale kalan 12 motosikletin de hepsi birbirinden özgün ve ilgi çekici olduğu için; Harley Davidson Güneydoğu Avrupa Bölge Müdürü Gaetano Di Piazza, tasarımcı Can Yalman ve Kamil Hakkı Tolunay'dan oluşan jüri, 3 farklı kategoride birinci motosikletleri seçerken zorlandıklarını dile getirdiler.


"Touring" Kategorisinin Birincisi

Benim Efsane Harley'im Finali İstanbul'da Yapıldı! 3. İçerik Fotoğrafı"İzleyici Özel Ödülü" Birincisi

Benim Efsane Harley'im Finali İstanbul'da Yapıldı! 4. İçerik FotoğrafıYORUMLAR