Benim Efsane Harley'im Yarışmasının İzmir Ayağı Tamamlandı

Etkinlik Yazar: Burak Yıldız

Benim Efsane Harley'im Yarışmasının İzmir Ayağı Tamamlandı

Harley-Davidson İzmir'de yapılan Open House etkinliğinde ''Benim Efsane Harley'im'' yarışmasının kazananları belli oldu.

29-30 Kasım tarihinde Harley-Davidson tutkunları unutulmaz iki gün yaşadı. Harley-Davidson İzmir Alsancak Showroom’da gerçekleşen etkinlikte  yeni model  Harley-Davidson’lar kullanıcılarla ilk kez buluştu.Ücretsiz olarak gerçekleşen etkinlikte en yeni Harley-Davidson parçaları, aksesuarlar ve Harley Davidson 2015 Moto Giyim Koleksiyonu’ndan parçalar görücüye çıktı.

Etkinlikte ayrıca katılımcılar Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen ‘‘Benim Efsane Harley’im’’ Yarışması kapsamında ülkenin dört bir yanından sürücüleri tarafından modifiye edilerek benzersiz hale getirilmiş ve Türkiye finaline katılmak için kıyasıya yarışan Harley-Davidson’ları da görme ve oylama fırsatı buldular. Etkinliğe katılanlar Street Custom ve Performance kategorilerinde yarışan bu benzersiz motosikletleri oylarak favorilerinin İzleyici Özel Ödülü’nün sahibi olmasını sağladılar.

 

Benim Efsane Harley'im Yarışmasının İzmir Ayağı Tamamlandı 1. İçerik Fotoğrafı


Yarışmanın halk oylaması sonuçları ve Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu, Hürriyet Gazetesi yazarlarından Bahar Akıncı, Rönesans Model ve Organizasyon Ajans Başkanı kareograf Akif Örük ve Harley-Davidson İzmir Marka Müdürü Hasan İçli'den oluşan jüri, ödülleri 30 Kasım Pazar günü sahiplerine dağıttı.

İzleyici Özel Ödülü sahibi Softail Breakout ileTayfun Erkan,

Street Custom Kategori Birincisi Wide Glide ile Toros Yoldaş,

Performance Kategori birincisi ile CVO Breakout Harley-Davidson motosikleti ile Mehmet Sinan Can oldu.

 

Birinci olan motosikletler Türkiye’nin En Güzel Harley’i olabilmek için Şubat ayında İstanbul’da yapılacak olan yarışmada kıyasıya yarışacak.


Benim Efsane Harley'im Yarışmasının İzmir Ayağı Tamamlandı 2. İçerik Fotoğrafı

 

YORUMLAR