BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!

BMW, elektrikli konsepti eRR'ı görücüye çıkardı.

BMW Motorrad, elektrikli superbike konsepti eRR'ı görücüye çıkardı. Bu durumdan anlaşıldığı üzere BMW, elektikli motosiklet dünyasına adım atmak için hazır durumda. Munich Teknik Üniversitesi ile birlikte geliştirilen eRR, Alman üreticinin elektrikli motosiklet opsiyonlarını keşfeder nitelikte bir konsept olmuş.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR! 1. İçerik Fotoğrafı


BMW Motorrad, eRR konsepti hakkında pek bilgi vermemekte ve gelecek bir tarihte teknik detaylarını duyuracağını belirmekte. Bazı firmaların elektrikli motosiklet dünyasına ne kadar çok dahil olduğu göz önüne alınınca, böyle bir gecikmenin BMW'den gelmesi biraz şaşırtıcı bir şey zira BMW, planlarını derhal eyleme döken bir firma.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR! 2. İçerik Fotoğrafı


Açıkça görüldüğü üzere BMW eRR, BMW S1000RR şasesine oturtulmuş. Arka lastiğin yanındaki boşluk ise içten yanmalı motor kullanan S 1000 RR'ın egzoz sisteminden yadigar kalmış. eRR'ın karenajı ise karbon fiberden üretilmiş.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR! 3. İçerik Fotoğrafı


Alman üreticinin eRR hakkındaki detayları, 19-22 Kasım 2015 tarihleri arasında İtalya/Milan'da gerçekleşecek olan EICMA fuarında açıklaması umuluyor.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR! 4. İçerik FotoğrafıBMW'den Elektrikli Konsept: eRR! 5. İçerik FotoğrafıBMW'den Elektrikli Konsept: eRR! 6. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR