BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti!

Custom Yazar: Ahmet TEZCAN

BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti!

Biarritz/Fransa'da gerçekleşen Wheels & Waves custom motosiklet festivalinde BMW R nine T Scrambler konsepti gözler önüne serildi. Detaylar için devam edin...

"Concept Path 22" olarak isimlendirilmiş konsept, yüksek seviye egzozu, çift amaçlı lastikleri ve sörf tahtası için taşıma sistemine sahip Scrambler tarzı bir R Nine T.


BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti! 1. İçerik Fotoğrafı

BMW'nin R Nine T modelinin scrambler versiyonu için çalıştığından aylardır haberdârız. BMW Motorrad pazarlama müdürü Ralf Rodepeter, raporları doğruladı ve konseptin bir şeyin habercisi olduğunu belirtti.


BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti! 2. İçerik Fotoğrafı

Rodepeter: "Ne zaman bir konsept ortaya çıkarsak, muhtemelen yeni bir şeyin habercisi oluyor. Ayrıca sörf tahtasının kaldırılması gerektiğini, yetkililerin izin vermeyeceğini -özellikle Almanya'da- söyleyerek belirtti.


BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti! 3. İçerik Fotoğrafı

Roland Sands de scrambler R nine T projesine dahil olmayı düşündü ve sonuç olarak ABD'li custom üreticisinin de ismi konspetin üzerinde yer alacak.


BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti! 4. İçerik Fotoğrafı

R Nine T'nin 1170cc'lik boxer motorunun valf kapakları, ön frenin ana silindirinde olduğu gibi Sands'in "RSD" logosunu taşıyanları ile değiştirildi.


BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti! 5. İçerik Fotoğrafı

Concept Path 22, Gilles arka setlere sahip ve taban modelin ikiz kadranlı göstergeleri de Motogadget'in kompakt dijital bir göstergesi ile değiştirildi.


BMW'den Scrambler R-Nine T Konsepti! 6. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR