BMW G 310 R’a Yeni Kardeş mi Geliyor?

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

BMW G 310 R’a Yeni Kardeş mi Geliyor?

Hintli firma TVS tarafından BMW G 310 R’ın tamamen grenajlı yeni versiyonunun ortaya çıkarılacağı Hindistan motosiklet sektöründen gelen söylentiler arasında. Gelin şimdilik ortaya çıkan detaylara bir göz atalım…

BMW, orta ve küçük motorlara sahip naked segmentteki pazara sıkı bir giriş yaparak BMW G 310 R'ı ortaya çıkarmıştı. 2015 EICMA fuarında fazlaca ilgi gördüğüne şahit olduğumuz bu yeni modelin tamamen grenajlı yeni versiyonunun ortaya çıkacağı söylentileri dolaşmaya başladı.


BMW G 310 R’a Yeni Kardeş mi Geliyor?  1. İçerik Fotoğrafı


Hindistan üretici TVS tarafından geliştirilen BMW G 310 R’ın 4-7 Şubat 2015 tarihleri arasında Delhi’de gerçekleşecek olan “En Kapsamlı Oto Show” şeklinde anılan Auto Expo’da sergileneceği de bir diğer söylenti haberlerden.


BMW G 310 R’a Yeni Kardeş mi Geliyor?  2. İçerik Fotoğrafı


Bilindiği üzere BMW ve TVS’in hem üretim tarafında hem de teknoloji paylaşımı açısından bir ortaklıkları bulunuyor. 313cc tek silindire sahip G 310 R, Hindistan’da TVS tarafından geliştirilmişti. Şimdi de TVS'in, aynı motosikletin üzerinde çalışıp çokta farklı olmayan yeni bir versiyon yaratmış olduğu düşünülüyor.


BMW G 310 R’a Yeni Kardeş mi Geliyor?  3. İçerik Fotoğrafı


Bu arada henüz BMW ya da TVS tarafından yayınlanmış resmi bir açıklama olmadığını da belirtelim.

Eğer bu duyumlar gerçekleşecek olursa, BMW ve TVS ortaklığı üzerinden Avrupa sektöründe BMW’yi direk Yamaha R3, KTM RC390 ve Kawasaki Ninja 300 ile rekabete sokacak bir motosiklet geleceğe benziyor. Bakalım eğer yeni versiyon çıkarsa, ilk izlenimlerimiz üzerinden daha kesin yorumlarda bulunabileceğiz.


BMW G 310 R’a Yeni Kardeş mi Geliyor?  4. İçerik Fotoğrafı


BMW G 310 R’ın yeni kardeşi hakkında daha net bilgiler geldiğinde her zamanki gibi paylaşıyor olacağız. Takipte kalın…

YORUMLAR