BMW Motorrad, Aksiyon-Gerilim Filmi Dhoom:3’ün Özel Ortağı!

Sektörel Yazar: Teoman Cem Katoğlu

BMW Motorrad, Aksiyon-Gerilim Filmi Dhoom:3’ün Özel Ortağı!

BMW S1000 RR ve BMW K1300 R ile Göz Kamaştıran Akrobasi Sahneleri ile Hint Aksiyon Filmi Dhoom:3 ile Yeniden Sahnede.

Münih, güç, duygu, düpedüz adrenalin. BMW Motorrad ve blockbuster aksiyon filmi serisi Dhoom’un bir ortak noktaları var: Güçlü ve hızlı motosiklet tutkusu. Dhoom: 3’te BMW Motorrad ve Yash Raj filmlerinin özel motosiklet ortaklığı ilk kez gün yüzüne çıkıyor. Netice; yüksek performanslı BMW S 1000 RR ve BMW K 1300 R modelleri ile dudak uçuklatan ve son derece tehlikeli akrobasi sahneleri. Yüreğinizi ağzınıza getirmeleri bir yana, böylesine cesaret gerektiren atlayışlar ve kaçış manevraları, aynı zamanda en yüksek güçlerin bile yumuşak dokunuşlarla dizginlenebileceğini gösteriyor.
 
90 yıldır BMW Motorrad; stil, eşsiz mühendislik ve ayrıcalıklı dizayn kelimelerinin yerine geçtiği gibi motosiklet sürmenin duygusal yönlerini de hedef olarak belirlemiş. Olayların başındaki kişi olan Alexander Baraka; “BMW Motorrad için odak hep sürücünün tecrübesi olmuştur. Bu nedenle ilk sahneye çıkışımızı yalnızca bir Hint film girişimi ile değil, yılın en büyük etkileyen “Hollywood Tarzı” yapıtı ile yaptık. Ayrıca BMW motosikletlerimizin böylesi belirgin rolleri sebebiyle bu projenin yüksek hızlı kovalamalar içereceği kaderinde yazılıydı” açıklamasında bulundu.
BMW Motorrad, Aksiyon-Gerilim Filmi Dhoom:3’ün Özel Ortağı! 1. İçerik Fotoğrafı
Neredeyse Dururken Bile İvmelenme: BMW K 1300 R
Kendi dalındaki en güçlü modellerden biri olan BMW K 1300 R Roadster; hiddetli yüksek performansı ile en zor beğenilen sürüş özelliklerini karşılayabiliyor. Yapılı ön kısmı ve sportif arka kısmı siz bu çıplak motora oturur oturmaz beklentilerinizi karşılıyor. Ayrıca BMW K 1300 R, roket gibi başlamasına rağmen dönüşlerde güvenli ve sağlam bir yol tutuşu sağlıyor.
BMW Motorrad, Aksiyon-Gerilim Filmi Dhoom:3’ün Özel Ortağı! 2. İçerik Fotoğrafı
Rekabetsiz Superbike:  BMW S 1000 RR
Manevra kolaylığı, inanılmaz sürüş dengesi ile birleşmiş üstün motor performansı, günlük hizmetleri kolayca yerine getiren muhteşem bir müttefik. DNA’larındaki sportmen ile BMW S 1000 RR, caddeleri resmen piste dönüştürüyor. Alüminyum profili, radikal fren sistemleri ve dinamik tasarımıyla bu motor, saf yarış gücünü örnekliyor.

YORUMLAR