BMW Motorrad, BMW S 1000 XR ile Yine Beyaz Perdede!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

BMW Motorrad, BMW S 1000 XR ile Yine Beyaz Perdede!

BMW Motorrad, aksiyon dolu “Resident Evil: Final Chapter” da bu kez BMW S 1000 XR ile sahnede, kullanan ise “Resident Evil” serisinin vazgeçilmez oyuncusu Milla Jovovich.

BMW S 1000 XR, sahnede!


Gişe rekorları kıran “Görevimiz Tehlike” serisinde Tom Cruise ve tayfasının BMW ile hafızalara kazınmış aksiyon dolu sahnelerini hatırlarsınız. Özellikle “Görevimiz Tehlike 5: Rouge Nation” filminde BMW S 1000 RR ile dudak uçuklatan ve yaklaşık 10 dakika kadar süren sahneleri ise unutmak mümkün değil. Bu konuyla ilgili haberimiz için: Görevimiz Tehlike Filminden İzlenimler-BMW-S-1000-RR


BMW Motorrad, BMW S 1000 XR ile Yine Beyaz Perdede! 1. İçerik Fotoğrafı


İşte BMW Motorrad yine ekran başında, bu kez konuk olacağı film “Resident Evil: Final Chapter”, filmde rol arkadaşı ise Milla Jovovich.

 

Milla Jovovich, “Resident Evil: Final Chapter” filminde kötülüklere karşı vereceği savaşta BMW Motorrad’ın desteğine güvenecek. Dünyaca ünlü aksiyon-gerilim dolu serinin son filminin ilk resmi fragmanında, esas kahramanın yok olmuş bir dünyanın terkedilmiş sokaklarında gideceği yere ulaşabilmesi için önemli bir rol oynayan BMW tarafından tasarlanan bir motosiklet ortaya çıkıveriyor. Fragmanda da görebileceğiniz gibi parmak iziyle çalışan heybetli bir motosiklet, kahramanımızın ulaşım aracı.


BMW Motorrad, BMW S 1000 XR ile Yine Beyaz Perdede! 2. İçerik Fotoğrafı


Yine fragmanda Jovovich’i, BMW S 1000 R roadster modelden türetilmiş dört silindirli BMW S 1000 XR kullanırken görüyoruz. Hemen kısaca hatırlatırsak BMW S 1000 XR, 11,000 devirde 160 beygir (118 kW) ve 9,250 devirde ise 112 Nm (83lb-ft) maksimum tork sağlayabilen güçlü bir model. Bu arada Intermot Fuarı’nda 2017 için güncellemeler yaşayan modelin haberine BMW S 1000 XR-Intermot 2016 linkinden ulaşabilirsiniz.


BMW Motorrad, BMW S 1000 XR ile Yine Beyaz Perdede! 3. İçerik Fotoğrafı

 

BMW Motorrad ve BMW Group için ““Resident Evil: Final Chapter”, belirgin bir şekilde markanın modelini gözler önüne serdiği büyük bir filmde bulunma ayrıcalığı. Son yıllarda, araçları az ya da çok görünsün BMW, “Görevimiz Tehlike” serileri gibi gişe rekoru kıran filmleri desteklemeye başladı. Gerek arabaları olsun gerek motosikletleri, film sektöründe bulunmayı seven BMW, bol S 1000 RR’lı “Mission Impossible 5: Rouge Nation”ın 2015’te Viyana’daki galasının özel sponsorluğunu da üstlenmişti.

 

Her ne olursa olsun, ne kadar destekte bulunursa bulunsun, aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi araba takip ve motosiklet dolu sahnelerinde bulunmak BMW için ne kadar ayrıcalıksa onları izlemekte bizler için de son derece heyecan verici.


BMW Motorrad, BMW S 1000 XR ile Yine Beyaz Perdede! 4. İçerik Fotoğrafı

 

Resident Evil serisinin takipçileri için filmin 3 Şubat 2017 tarihinde vizyonda olacağını belirtelim. Filmin konusu ise şu şekilde: The Red Queen insan ırkını kökünden yok edecek bir planın peşindedir ve Alice, Jill, Claire, Leon, Ada ve Wesker bu tehlikeyi önleyebilmek için acil bir şekilde The Hive'a ulaşmak zorundadır.


Resident Evil: Final Chapter Filminin Resmi Fragmanı:

YORUMLAR