BMW Motorrad, EICMA'da 5 Yeni Model Tanıtacak!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

BMW Motorrad, EICMA'da 5 Yeni Model Tanıtacak!

BMW Motorrad, 2015 EICMA fuarına 5 yeni model ile geleceğini açıkladı.

EICMA fuarının başlamak üzere olduğunu biliyoruz. 19-22 Kasım 2015 tarihleri arasında İtalya/Milan'da gerçekleşecek olan fuardan 3 gün önce, 16 Kasım 2015 Pazartesi günü tüm büyük İtalyan üreticiler binlerce motosikleti görücüye çıkaracak.


Şüphesiz ki BMW Motorrad da EICMA fuarında olacak. Alman üretici, bu fuarda 5 farklı modeli görücüye çıkaracağını ve bir de küresel gala gerçekleştireceğini açıkladı.


BMW R nineT Scrambler

BMW Motorrad, EICMA'da 5 Yeni Model Tanıtacak! 1. İçerik Fotoğrafı


Bu haberden anlaşılıyor ki yeni bir R serisi model görücüye çıkacak ki bu model yüksek ihtimalle BMW R nineT Scrambler olacak.


Scrambler'ın yanı sıra EICMA'da BMW G310R, BMW C650 Sport, BMW C650GT ve BMW eRR elektrikli superbike konseptinin de görülmesi bekleniyor. Ayrıca BMW, F serisi için de bir şey sunacağını belirtti. BMW Motorrad, bir Alman üreticiden beklenmeyecek şekilde belirsiz konuşmakta. BMW G310R ile ilgili habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/bmw-g310r-i-tanitti-2430


600cc'lik BMW supersport söylentileri ve heyecanla beklenen BMW Concept 101 adlı bagger konseptinin de üretim versiyonunun çıkması gerçekleşmeyecek gibi görünüyor. 

YORUMLAR