in

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!

Yazar: Alper Baycan

BMW Motorrad’ın, motosikletlerini kişiselleştirme talebi artan müşterilerine cevabı, BMW Motorrad Spezial ile geldi.

R nineT’nin lansmanı ile birlikte BMW Motorrad, custom (kişiselleştirme) ihtiyacını daha başlardan fark edip R nineT ailesini, 2017’de beş model eklemek üzere genişleterek önemli bir adım attı. BMW Motorrad, BMW Motorrad Spezial’in, kendine özgü dizaynı, performans arttıran ve özel custom seçenekleri ile bu ihtiyacı daha da büyütüyor. Motosikletin genel dizaynında kullanılan parçaların uyumluluğu haricinde, yüksek kalite malzemeler, özgün yüzeyler, ustalık, detaylar, BMW Motorrad Spezial’i tanımlayan unsurlar olarak belirtiliyor. Touring ve Heritage modeller ile başlayan Spezial serisi, sürekli olarak genişlemeye devam edecek. 
BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  1. İçerik Fotoğrafı
BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  2. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad Spezial serisi ile fabrika çıkışlı ya da daha sonradan siparişle modellerde kişiselleştirmeye gidilebilecek. Spezial serisi ile kişiselleştirilebilen modellerin arasında R nineT, R nineT Pure, R nineT Racer, Scrambler, Urban G/S ve K1600GT, K1600GTL ile R1200RT yer alıyor. 

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  3. İçerik Fotoğrafı

Spezial programının parçaları, dizayn ve gelişim aşamalarından test evrelerine kadar, yüksek BMW Motorrad standartlarını karşılamak ve böylece mevcut ürün portföyünü en üst düzeyde kalite ile tamamlamak üzere tasarlanmış.

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  4. İçerik Fotoğrafı

Firma, bu durumu, yıllarca süren BMW Motorrad geliştirme uzmanlığının ve karmaşık üretim süreçlerinin titiz işçilikle olan etkileşimi aracılığıyla sağlandığını belirtiyor. Ağustos 2017’den itibaren Spezial ürün yelpazesinde, sadece opsiyonel aksesuarlar değil aynı zamanda da BMW Motorrad Spezial’ın gereksinimlerini karşılayan mevcut Orijinal BMW Motorrad Aksesuar serisinden ürünler de yer alacak. Sürücü, motosikletini iki farklı yolla kişiselleştirmeye gidebiliyor. Bir tarafta sürücüler, motosikletini halı hazırda Spezial aksesuarı ile donatılmış tüm görsel iyileştirmeleri ile sipariş edebilirken diğer taraftan daha sonrası için yüksek custom taleplerini karşılayacak olan “Spezial Dünyası”ndan özel aksesuarlar seçebilecek. 

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  5. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad Spezial’in ortaya çıkması ile yeni nesil BMW Motorrad Konfigüratör tanıtılacak. Böylece müşteri, kişiselleştirilmiş BMW motosikletini imalatından önce tüm özel ekipman / Spezial parçaları ile önceden yapılandırıp bir veya daha fazla Orijinal BMW Motorrad Aksesuar monte edilmiş olarak motosikletini görebilme şansına kavuşacak. Yeni BMW Motorrad Spezial programının, Ağustos 2017’de başlaması planlanıyor. 

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  6. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  7. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad Spezial ile Custom Yelpazenizi Genişletin!  8. İçerik Fotoğrafı

BMW Motorrad’ın bazı modelleri için ürettiği özel parçalar olan Spezial serisinin belirli bir kısmının Türkiye’ye getirilmesi planlanıyor. Talep olduğu taktirde ise tüm parçaların Türkiye’ye gelmesi de söz konusu olacak.
Fotoğraf Galerisi: BMW Motorrad Spezial Kişiselleştirme Serisi

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!

2018 Ducati Multistrada 1260 Mı Geliyor!

REKLAM