BMW Motorrad’tan Rever ile Teknoloji Ortaklığı!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

BMW Motorrad’tan Rever ile Teknoloji Ortaklığı!

BMW Motorrad ve Rever'in bu özel teknoloji işbirliği ile BMW kullanıcıları en son Rever teknolojilerini kullanma fırsatı yakalayacak. Böylece iki firma, motosiklet tutkusunu sürücülerle paylaşmak için global bir birlikteliğe imza atmış oldu.

En güzel rotaları planlamak, kafa dengi arkadaşlarla beraber sürüş yapmak, gün boyu tecrübe paylaşımında bulunmak ve akşama enerji tam ama benzin bitmiş bir şekilde eve dönmek. Bu durumu her zaman aklında tutan BMW Motorrad, sürücülere özel bir topluluk oluşturma amacıyla Rever firması ile global stratejik ortaklığına girdi.  


BMW Motorrad’tan Rever ile Teknoloji Ortaklığı!   1. İçerik Fotoğrafı


Rever, en iyi sürüş rotalarını keşfetmek, organizasyonları takip etmek, motorculuk deneyimlerini araştırıp paylaşmak için global motosiklet tutkunlarını bir arada buluşturuyor. Premium üyelik, Butler Yol Haritası tavsiyelerine özel erişim hakkı, özel güvenlik uyarıları ve pek çok ilave özellikleri içeriyor. Rever, Eagle-Colorado’da 2015 senesinde motosiklet sektörü ve teknoloji uzmanları tarafından kurulmuştu.

 

2015’te kurulduktan sonra, dünya çapında 119 ülkede Rever kullanıcıları, motosikletlerinin üzerinde milyonlarca kilometre yol aldı. Firmanın web sitesi ile bağlantılı çalışan ve dünyanın en iyi yollarını keşfetmek, rotalar yaratmak, sürüşleri takip etmek ve Sosyal Medya Platformları üzerinden sürüş tecrübelerini paylaşmak için kullanılan ücretsiz Rever uygulaması hem iOS hem de Android içerisinde bulunuyor. Bu, BMW Motorrad’ın hedef grupla direk iletişim içerisinde olmasını ve dijital olarak sürüş deneyim tekliflerini genişletmesine olanak sağlayacak. 


BMW Motorrad’tan Rever ile Teknoloji Ortaklığı!   2. İçerik Fotoğrafı


BMW Motorrad’ın Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı, bu birliktelik konusunda şöyle bir açıklama yaptı: “Sürmek için tutkularını paylaşan ve sürüşlerini geliştirmek için son teknolojiyi kullanan sürücüler gibi motorculuğun geleceğini birbiriyle ilişkili derin bir tecrübe olarak görüyoruz. Rever, sektörümüzde, geleceği çok parlak bir mobil teknoloji sunuyor ve Rever ile birlikte geleceğin iş potansiyeli konusunda oldukça heyecanlıyız.”


BMW Motorrad’tan Rever ile Teknoloji Ortaklığı!   3. İçerik Fotoğrafı

 

Rever’in Kurucu Ortağı Justin Bradshaw “Motosiklet sürücüleri son derece tutkulu ve maceracı insanlardır. Fakat biz, tutkularımızı, tecrübelerimizi ve fikirlerimizi paylaşabileceğimiz motosiklete özel bir ortamdan yoksunuz. BMW ile çalışarak en başta yenilikçi bir teknoloji getireceğiz ve motosiklet sürüş tecrübesini, daha tatminkar ve daha fazla ulaşılabilir yapacağız.” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Rever’in CEO’su ve Kurucu Ortağı Mark Roebke ise açıklamalara ilavede bulundu: ”Sürüş tecrübesini ve dünyada motosiklet tutkusunu geliştirmek için BMW ile bu yeni teknolojide birleşmekten ötürü çok heyecanlıyız.”

YORUMLAR