in

BMW Motorrad’dan Akıllı Telefon Kızağı

Yazar: Ahmet TEZCAN

BMW, ideal okunabilirlik ve telefon güvenliği sağlayan bir akıllı telefon kızağı geliştirdi.

Navigasyon, telefon görüşmesi, müzik dinlemek gibi birçok akıllı telefon özelliği; motosiklet sürmeyi daha kolay ve maceralı hale getiriyor. Bu sebepten ötürü BMW Motorrad, boyutu 5 inç’e kadar olan telefonlarla uyumlu bir akıllı telefon kızağı tasarladı. Gidon kelepçelerine hızlı ve güvenli bir şekilde tutturulan kızak, ideal okunabilirlik ve kullanım sunuyor. Alternatif olarak, sürücü kendi isteğine göre kızağı dikey ya da yatay şekilde konumlandırabiliyor. Kızak, özel bir aksesuar olan BMW Motorrad Navigator V’nin tutucusu ile monte ediliyor.

BMW Motorrad'dan Akıllı Telefon Kızağı 1. İçerik Fotoğrafı

Sağlam bir plastikten üretilmiş kızağa yerleştirilen akıllı telefon, sadece tozdan ve sudan mükemmel bir şekilde korunmakla kalmıyor, ayrıca yansımayı engelleyen esnek folyodan üretilmiş görüş paneli ile en iyi okunabilirliği sunuyor. Güç, özel bir aksesuar olan dahili soket ile sağlanırken; şarj ise micro-USB aracılığıyla ya da Qi standartlarına göre kablosuz yolla yapılıyor. Bu bağlamda gerekli enerji aktarımı, elektromanyetik indüksiyon ile yapılmakta ve bir bildirim lambası ise şarj durumunu belirtmekte.

BMW Motorrad'dan Akıllı Telefon Kızağı 2. İçerik Fotoğrafı

Kaymayı, sallanmayı ve darbeleri engelleyen jel pedden yapılmış olan raf, güvenli ve itinalı bir kurulum sağlıyor.

Fiyatının önümüzdeki dönemlerde açıklanacağı BMW Motorrad akıllı telefon kızağı, muhtemelen 2016’nın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

GIVI Tanklock Çanta Bağlantı Sistemi

Yarış Arabasından İlham Alan Zaman Klasiği Yeni Tissot Prs 516

REKLAM