BMW R nineT Scrambler EICMA'ya Gelebilir!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

BMW R nineT Scrambler EICMA'ya Gelebilir!

BMW R nineT Scrambler, 19-22 Kasım 2015 tarihleri arasında İtalya/Milan'da düzenlenecek olan 2015 EICMA fuarında büyük ihtimalle görücüye çıkacak.

EICMA'da görücüye çıkacak olan BMW eRR ve BMW G310R'ın yanı sıra BMW Motorrad, büyük ihtimalle R nineT Scrambler'ı da resmi bir model olarak EICMA'da görücüye çıkaracak.


BMW Motorrad kurul üyesi Peter Schwarzenbauer: "BMW R nineT ve BMW R nineT Scrambler'ın sunduğu sayısız bireyselleştirme olanakları ile, özellikle ABD pazarında olağanüstü büyük bir potansiyel görüyoruz."


İsimden anlaşılacağı üzere BMW R nineT Scrambler, yenilikçi fakat trajik bir şekilde isimlendirilmiş BMW R nineT'nin modüler tasarımı baz alınarak geliştirilmiş.


Teknik kısma gelecek olursak, R nine T Scrambler'ın güç öğelerinin mevcut R nine T'den farklı olmayacağı düşünülüyor. R nineT Scrambler üzerinde yapılan çalışmaların büyük bölümü, Scrambler hayranlarını tatmin etmek için estetiğe yönlendirilmiş.


Bu demek oluyor ki yükseğe monte edilmiş egzoz ve tırtıklı lastikler, hava soğutmalı ikiz motoru ve retro yol motosiklet tasarımını tamamlayacak.


BMW R nineT Scrambler, EICMA'da görücüye çıkarsa detayları sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR