Bmw Race Camp Egitmeni Armin Scherdan ile Özel Ders Fırsatı!

Motoron'dan Yazar: Motoron

Bmw Race Camp Egitmeni Armin Scherdan ile Özel Ders Fırsatı!

Bmw Race Camp egitmeni Armin Scherdan, Motoron Motosiklet Pist Günlerinde İntercity İstanbul Park'ta toplamda 4 kişiye özel ders verecek. Bir çok yarışçıya danışmanlık yapmış olan Alman eğitmenin kişisel koçluğunu yapacağı o şanslı kişi belki de sizsiniz! Ayrıntılar için okumaya devam edin...

 Armin Scherdan Kimdir?

6 yaşında babasının yönlendirmesi ile motosiklete başlayan Scherdan, 12 yaşına kadar cross disiplininde kendini geliştirdi. Ardından asfaltla tanışan Alman eğitmen, 1986'da İspanya'ya taşınmasıyla burada Almanya'dan getirttiği motosikletleri ile iki teker tutkusunu devam ettirdi. 1992'de ilk çocuğu Diandra'nın doğması ve bir takım sağlık sorunları sebebiyle 1998'e kadar motosikletlere ara vermek durumunda kaldı.

 

Bmw Race Camp Egitmeni Armin Scherdan ile Özel Ders Fırsatı! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Ancak iki teker virüsünü Scherdan'ın vücudundan asla atamadığını öğrenmesi çok da uzun sürmedi, ve 1999 yılında İspanya'nın yarış pistlerinde eğitmenlik yapmaya başladı. Yerel motosiklet kulüpleri ile çalışan ve profesyonel sürücüleri bir araya getiren Scherdan, böyle bir etkinlikte Manuel Gomez ile tanışır. Ardından ikili İspanya Dayanıklılık Şampiyonası 600cc kategorisinde yarışmaya karar verir. 2005 yılında hedef büyüten Scherdan ve Gomez BMW Power Cup motosikletleri ile İspanya Dayanıklılık Şampiyonası'nı kazanırlar.

 

Bmw Race Camp Egitmeni Armin Scherdan ile Özel Ders Fırsatı! 2. İçerik Fotoğrafı

 

Eğitmen ve yarışçı kimliği ile iki sene daha başarılı sonuçlar alan Armin Scherdan, 2007'de yarış defterini kapatarak kendini tamamen eğitmenliğe adamaya karar verir.

 

Bir çok yarışçının koçluğunu yapmış olan tecrübeli eğitmen İntercity İstanbul Park'ta  yapılacak olan 30/31 Mayıs Motoron Motosiklet Pist günü etkinliğine katılacak ve her pist gününde 2 kişiye özel ders verecek. Armin Scherdan tarafından verilecek özel ders/koçluk hakkında bilgi almak için didem.tufekci@motoron.com.tr adresine mail atmanız yeterli...

 

Intercity Istanbulpark Motosiklet Pist Günleri için:

http://www.dmyayincilik.com/Intercity-Istanbul-Park-Pist-Gunleri,LA_204-2.html#labels=204-2

YORUMLAR