BMW S 1000 XR İçin Yeni Akrapoviç !

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

BMW S 1000 XR İçin Yeni Akrapoviç !

BMW motosikletleri için tasarlanan egzoz serisini genişleten Akrapoviç, BMW S 1000 XR sınıfı için titanyum Slip-On Line versiyonunu piyasaya sürdü.

Akrapoviç, spor bir motosikletin performansına ve adventure bir motosikletin çok yönlü özelliklerine sahip olan BMW S 1000 XR için, motosikletin pürüzsüz hatlarına uyacak şekilde biçimlendirilmiş bir egzoz tasarladı. Hem de farklı sınıflar arasında sınırları geçen bir motosiklete göre. Akrapoviç, deneyimini motorun performansını arttıracak ve her yolda kullanılabilen bir motosiklette baştan sona tam bir deneyim yaşatacak şekilde kullanmış.

BMW S 1000 XR İçin Yeni Akrapoviç ! 1. İçerik Fotoğrafı


Ustalıkla ve güzel bir şekilde tasarlanmış görüntüsü kadar performansı ile de dikkat çekici bir sonuç ortaya çıkmış. Siyah dış yüzeyi yüksek kalitede titanyum olan bir gövdeyle giydirilmiş. Isıya dayanıklı karbon fiber ısı kalkanı ve karbon kapağı ile Akrapoviç’in yarışlardaki kanıtlanmış teknolojisi ile geliştirilmiş. Kabartmalı kenar şekli ve üzerine işlenmiş Akropoviç logosu ile kesinlikle kendini gösterecek bir şekilde tasarlanmış.


EC (European Commission) onaylı Slip-On Line egzoz sistemi daha fazla güç sağlayarak motosikletin doğasını değiştirecek özelliklere sahip.  Bütün bu özellikler, ağırlığı hafifleterek geliştirilmiş gaz performansı sağlayacak ve motosiklete belirgin bir Akropoviç sesi kazandırmış olacak. Ayrıca fabrikadan çıkan ürünün bir adım sonrası olan üstün kalitede titanyum ve paslanmaz çelikten yapılmış opsiyonel bir egzoz manifoldu da bulunuyor. Böylece Akrapoviç, Slip-On Line egzoz düzeni ile beraber komple bir sistem sunmuş oluyor.BMW S 1000 XR İçin Yeni Akrapoviç ! 2. İçerik Fotoğrafı


Motorun gücünü ve torkunu arttırmaya yardımcı olan tüm bu katkılar, üstün kalitede bir tasarıma imza atan Akropoviç’i yine farklı kılıyor. Kısaca tamamen taze duygular yaratabilmek adına yeni BMW S 1000 XR, farklı dünyaları bir araya getirerek Akrapoviç Slip-On Line egzoz ile birlikte daha da geliştirilmiş oldu. Böylece S 1000 XR, güçlü tasarımı ve eşsiz Akrapoviç sesi ile kalabalık arasından sıyrılarak tüm gözleri kendine çevirmeye kuvvetli bir aday. 

YORUMLAR