Boğazda Rekor Atlayış

Sektörel Yazar: Motoron

Boğazda Rekor Atlayış

Dünyada ekstrem sporların ve adrenalini yüksek aktivitelerin sponsoru olan enerji içeceği Rockstar, Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinlik ile büyük heyecan yaşattı.

Dünyaca ünlü FMX (serbest motocross) sporcusu Freddy Peters, İstanbul Boğazı’nda iki gemi arasındaki 21 metrelik mesafede yaptığı atlayışı başarıyla gerçekleştirdi.Boğazda Rekor Atlayış 1. İçerik FotoğrafıPepsiCo’nun enerji içeceği markası Rockstar, nefesleri kesen bir etkinlikle İstanbul Boğazı’nda heyecan dolu dakikalara ev sahipliği yaptı. Rockstar’ın daveti ile Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü FMX sporcusu Freddy Peters, tarihi yarımada manzarasına karşı yaptığı ve dünyada ilk kez başarıyla gerçekleştirilen gemiden gemiye atlayışı ile nefesleri kesti. Almanya Motokros Şampiyonu Freddy Peters, İstanbul Boğazı’nın muhteşem güzellikleri ve tarihi yarımada manzarasına karşı bir ilke imza atmış oldu. Aralarında 21 metre mesafe olan bir gemiden diğerine motosikletiyle nefesleri kesen bir atlayışı başarıyla gerçekleştirdi. Bu atlayış sırasında çok heyecanlandığını belirten Peters, ekstrem sporlara verdiği destek için Rockstar’a teşekkür etti ve Rockstar aracılığı ile dünyada bir ilke imza attığı için çok mutlu olduğunu söyledi.
2013 senesinde Türkiye’de lansmanı yapılan Rockstar, dünyada aksiyon, motor sporları ve müzik alanlarına yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Amerika’nın en çok satan gazlı içecek markalarından biri olan Rockstar 20’den fazla spor dalında 250 profesyonel sporcuya destek veriyor.􀀟

Boğazda Rekor Atlayış 2. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR