Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali

Etkinlik Yazar: Motoron

Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali

BMW Motorrad’ın bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği geleneksel “Kullanılmış Motosiklet Festivali”, 22-23 Kasım tarihleri arasında Borusan Oto İstinye’de sizleri bekliyor.

BMW Motorrad’ ın bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği geleneksel Kullanılmış Motosiklet Festivali, 22-23Kasım 2014 tarihleri arasında Borusan Oto İstinye’de düzenleniyor.

İlki 2007 yılında Borusan Oto İstinye tesisinde gerçekleştirilen Kullanılmış Motosiklet Festivali, gördüğü ilgiden ötürü her sene düzenli olarak yapılmaya ve her markadan motosiklet kullanıcılarının araçlarını satmaları veya yeni bir model almaları için bir araya getirmeye devam ediyor.

Motosiklet sezonu bitmeden motosikletini satmak isteyenler Kullanılmış Motosiklet Festivali’ne her sene olduğu gibi hiçbir ücret ödemeden katılabilecek. Silindir hacmi 500 cc’ nin üzerindeki bütün motosiklet kullanıcılarının katılabileceği aktivitede aynı zamanda motosiklet ile ilgili farklı kuruluşlarda hazır bulunacak.

Motosiklet ile ilgilenen herkesin ücretsiz olarak ziyaret edebileceği “Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali”, Borusan Oto İstinye’nin modern tasarımıyla adından söz ettiren 9.55 Salonu’nda gerçekleştirilecek. Katılımcılar, festivali ziyaret etmenin yanında en son model BMW motosikletler ile de test sürüşü yapma imkânı da bulabilecek. Test sürüşü için sadece 0212 359 30 80 no’lu telefondan festival öncesi kayıt yaptırmaları yeterli olacaktır.

Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali’nde bir araya gelmek dileğiyle….

 

 

Borusan Otomotiv <a href=Kullanılmış Motosiklet Festivali 1. İçerik Fotoğrafı">

YORUMLAR