Brad Pitt’in Anlatımıyla “Hitting The Apex” MotoGP Belgeseli

Çeşitli Yazar: Özlem Köseoğlu

Brad Pitt’in Anlatımıyla “Hitting The Apex” MotoGP Belgeseli

“Hitting The Apex” bir MotoGP belgesel filmi. Üstelik sıkı bir Rossi ve MotoGP takipçisi olan Brad Pitt’in usta sesi ve anlatımıyla karşımızda...

Casey Stoner, Dani Pedrosa, Jorge Lorenzo, Valentino Rossi, Marc Marquez ve 2011 senesinde Sepang’ta üzücü bir şekilde hayatını kaybeden hırslı yarışçı Marco Simoncelli gibi birbirinden başarılı yarışçıların inanılmaz mücadeleleri, MotoGP’nin görselliği ile buluşunca ortaya nasıl başarılı bir yapım çıkacağını tahmin etmelisiniz. Kahraman yarışçıların motosiklete başlama hikayeleri, başarıları, hayal kırıklıkları, heyecanları, hırsları, ölüme meydan okumaları, yaşadıkları sıcak rekabetler öyle ustalıkla anlatılmış ki, kendinizi kaptırmamanız neredeyse imkansız.
Brad Pitt’in Anlatımıyla “Hitting The Apex” MotoGP Belgeseli 1. İçerik Fotoğrafı


Bu sene üçüncü kez MotoGP Dünya Şampiyonu olan Jorge Lorenzo’nun fragmanda söylediği gibi “Saatte 300 km’lik bir hızla sürüyoruz ve hayatlarımızla oynuyoruz.” cümlesi bile bu sporun ne kadar zorlu ve ciddi olduğunu anlatmaya yetiyor. “Hitting The Apex” ile tadına doyum olmayan 2 saat 18 dakikalık MotoGP serüveni sizleri bekliyor.


https://hittingtheapexmovie.com/


Brad Pitt’in Anlatımıyla “Hitting The Apex” MotoGP Belgeseli 2. İçerik Fotoğrafı
YORUMLAR