Brad Pitt, MotoGP Aşkını Anlatıyor

MotoGP Yazar: Ahmet TEZCAN

Brad Pitt, MotoGP Aşkını Anlatıyor

Brad Pitt, Silverstone GP'si öncesinde MotoGP hayranlığından bahsetti. Detaylar için okumaya devam edin...

Silverstone GP'sinin hemen öncesinde Brad Pitt, bitmeyen MotoGP aşkından bahsetti.


Oskar ödüllü aktör: "Olağanüstü bir şey. Bu adamlar çok şiirsel ve güzel, hatta başarının ve yok olmanın arasındaki keskin çizgideler. Bu inanılmaz, inanılmaz, inanılmaz."


"İlk başladığımda, her neredeysem, saat kaç olursa olsun hatta gece yarısında bile MotoGP'yi yayınlayan bir mağaza bulmak zorunda kalmıştım. Şimdi ise motogp.com üzerinden canlı izleyebiliyorsun. Benimle izlemek isteyen kim olursa olsun izleyebilirim; eşimle, çocuklarımla - herkes kabulüm. Fakat ben kesinlikle izliyor olacağım."


"Motosikletleri her zaman çok sevdim. Bu motosikletler zirveyi temsil ediyor. 90'larda biraz izlemeye başlamıştım, Mick Doohan yıllarında - Avustralyalı büyük yarışçı. Fakat 2001 civarında Rossi'nin zamanlarında manyağı haline gelmiştim. O zamandan beri bir yarış kaçırdığımı sanmıyorum."


Pitt, Rossi hakkındaki şampiyonluk öngürüleri hakkında bir şey söylemezken: "Şu an her şey olabilir. Bu özel zamanda her şey çok eğlenceli. Lorenzo da Rossi de bir yarışta motosikletlerin düşürebilir ve onu Marquez kazanırsa, bu da başka bir durum. Kim alırsa alsın, kazanmıştır, hak eder. Bu sezon gerçekten heyecan verici oldu."


Favori pilotu sorulduğunda bile Hollywood'un gözdesi, gerçekten tarafsız hayranlığını korudu ve heyecanının tadını çıkararak: "Lorenzo'yu seviyorum çünkü odaklanması mutlak -savaşçı pilot odaklanması yok mu, o inanılmaz. Ve Rossi mükemmel. Tüm pilotlar etrafında bir mitoloji var. Onlar bizim gladyatörlerimiz. Bu adamlar 300 küsür km hızla giderken milisaniyeler içinde karar almak zorundalar. İzlemesi heyecan verici."


"Hayatını ona bağlarsın, ya istediğin yöne gider ya da senin tersine. Tanrılar seninledir ya da değildir. Spor takipçisi olan milyonlarca insan bunu deneyimlemiştir. Kalp kırıklığı ve başarı, kalp kırılığı ve başarı, kalp kırılığı ve başarının sürüşü. Kendini ondan uzağa çekmek zordur."


Pitt, yeni MotoGP filmi 'Hitting the Apex' filminde seslendirmen olarak yer alıyor. Filmde, onun hevesini birinci ağızdan dinleyebilirsiniz. Film hakkındaki haberimize de aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR