Brad Pitt, Sons of Anarchy'de Rol Alabilir!

Çeşitli Yazar: Ahmet TEZCAN

Brad Pitt, Sons of Anarchy'de Rol Alabilir!

Bazı söylentilere göre, Sons of Anarchy dizisinin yaratıcısı Kurt Sutter, çekeceği ön bölümde Brad Pitt'e yer vermeyi planlıyor. Bunun yanı sıra Sons of Anarchy dizisine Mayalar adında bir kardeş dizi geliyor!

Hollywood yıldızı Brad Pitt, birçok custom motosiklete ve bir tane de Ducati Desmosedici'ye sahip, bu sebeple kendisinin motosikletleri sevdiğini söyleyebiliriz. Şu sıralar elde edilen bilgilere göre Pitt, ayrıca popüler TV dizisi Sons of Anarchy'de Jackson "Jax" Teller'ın babası rolünde yer alabilir.


Dizide Kaliforniyalı bir çete üyesi Jax Teller olarak yer alana İngiliz aktör Charlie Hunnam, dizinin bir ön bölümünün çekilme durumunun olduğundan bahsetti ve bundan çok mutlu olacağını belirtti.


Brad Pitt, Sons of Anarchy'de Rol Alabilir! 1. İçerik Fotoğrafı


Hunnam, dizinin yaratıcısı Kurt Sutter'ın Sons of Anarchy dizisine yeni bir ön bölüm çekmek istediğini söyledi. Bir söylentiye göre de Sutter, film için Brad Pitt ile anlaşmayı düşünüyormuş. Hunnam da eğer bu gerçek olursa Brad Pitt'in, onun babası olarak rol almasının müthiş olacağını söyledi.


Sutter, Brad Pitt'in de yer alabileceği bu ön bölümün Vietnam savaşı sırasında geçebileceğini ve 12 bölüm ile sınırlı olabileceğini açıkladı. Bunun yanı sıra SoA dizisine kardeş dizi olarak, Mayalar adında başka bir Kaliforniyalı motosiklet çetesini konu alan bir dizi üzerinde çalıştıklarını da doğruladı.


YORUMLAR