CF Moto 150 NK Enerjisine Kapılacaksın!

Sektörel Yazar: Motoron

CF Moto 150 NK Enerjisine Kapılacaksın!

Şehrin yollarında gezerken gücü ve konforu her teker dönüşünde fazlasıyla hissettiren 150 NK’nın, dayanıklı kafes şasi yapısı ve mükemmel bir frenleme sağlamak için ön/arka fren sisteminde kullanılan disk fren sistemi ile güvenlik artırılmış durumda. 4 zamanlı, sıvı soğutmalı, 149,4 cc motor hacmi sürüş keyfi verirken, yakıt sisteminde kullanılan Bosch EFI sistemi ile gaz tepkileri ayarlandı ve düşük yakıt tüketimi sağlandı.

150 cc segmetinde rengi, dizaynı ve gücüyle dikkatleri üzerine çeken CF Moto 150 NK, ilk görüşte etkisine kapılacağın ve içindeki sürme hissini harekete geçirecek özelliklere sahip bir motosiklet.  150 NK’nın sportif görünümüne uygun dizayn edilmiş, yolculuk anında seni rahat ettirecek ergonomiye sahip çift kademeli koltuk yapısı ile yolculukların bitmesini hiç istemeyeceksin. Kendi segmetinde onu diğerlerinden ayıran bir önemli detay ise; iki farklı sürüş modu. Yolculuklarda gücün tamamen sende olduğunu hissettiren ve yol durumuna göre ayarlayabileceğin ekonomi-sport modu özelliği ile sınıfının ilkleri arasında yer alıyor. İster ekonomi modu ile yolların keyfini çıkar, ister sport modu ile enerjini göster. Tercih senin!


Modern ve kendine has far dizaynına sahip 150 NK’da, LED DRL (gündüz sürüş farı) kullanılarak trafikte fark edilme artırılarak, tüm hava koşullarında karşıdan gelen aracın seni fark etmesi sağlanıyor. Sürüş güvenliğini desteklemesi, karşıdan gelen araçların gündüz ve tüm hava koşullarında fark edebilmesi için gündüz farı kontak açıldığında devreye giriyor. Göz alıcı ön tasarımı ve keskin hatları ile olmasını istediğin tüm özellikleri tek bir gövde de buluşturan 150 NK, turkuaz rengi ile seni şehrin gözdesi yapmaya hazır.􀀟

YORUMLAR