in

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü

Yazar: Motoron

73. Uluslararası Motosiklet Fuarı “EICMA”, 19-22 Kasım tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde yapıldı. Bu fuarda dünya çapında ünlü birçok motosiklet markasının 2016 modelleri tanıtırken, CF Moto’nun da yeni Atv, Utv ve motosiklet modelleri fuarda tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

CF Moto bu yıl EICMA fuarında,birbirinden etkileyici tasarımlara sahip ATV ve UTV modellerinden Z-Force 800Ex, Z-Force 550, U-Force 550, C-Force 550 ve C-Force 450’ün tanıtımınıgerçekleştirdi. Fuarda özellikle dikkat çeken modeller arasında yeralan C-Force 550 ve C-Force 450; keskin hatları ve gelişmiş teknolojileriile ziyaretçilerden tam not aldı.

EICMA fuarındaki standı tasarımıve uygulaması ile birçok ziyaretçi ve hayranını kendine çeken CF Moto, sergisalonu dışında bulunan, ziyaretçiler için hazırlanmış “Gösteri Şovu” ile demisafirlerine heyecan dolu anlar yaşattı.

CF Moto yetkilisi yapmış olduğu konuşmada ise:“Çin’de, powersports sektöründe gelişen bir lider olduklarını ve dünyanın eniyi powersports ürün tedarikçisi olma yolunda adımlar attıklarını ifadeetti.  Ve aynı zamanda bu fuar sayesinde de dünyaya Çin Motosikletleri veATV’lerinin güçlü yüzünü göstermiş olduklarını belirterek, müşterileri için dahagüçlü ve güvenilir ürünler sunmaya devam edeceklerinisöyleyerek sözlerini tamamladı.

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü 1. İçerik Fotoğrafı

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü 2. İçerik Fotoğrafı

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü 3. İçerik Fotoğrafı

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü 4. İçerik Fotoğrafı

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü 5. İçerik Fotoğrafı

İlginizi Çekebilir
CB125F 2021 Yılında Daha Verimli

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hero Teknolojisi İle Az Yakıt Uzun Yol

Mondial’le Kafan Rahat!

REKLAM