CF Moto ile Sıra Dışı Rotalar...

Gezi Yazar: Motoron

CF Moto ile Sıra Dışı Rotalar...

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve arkadaşı Can Küngör 650 MT ile 50 gün sürecek Nepal yolculuğu 9 Haziran Cumartesi günü başladı.

İstanbul Hasanpaşa’daki CF MOTO konsept mağazası önünden hareket eden Erkin Yeşil ve Can Küngör, ilk durakları Safranbolu’da konakladıktan sonra Göreme’ye oradan Mardin’e ve Türkiye’deki son durakları Van’a geçtiler. Gittikleri illerde de motosiklet severler ile bir araya gelen Erkin Yeşil ve Can Küngör, yol ve motosiklet deneyimleri hakkında sohbet ediyorlar.

CF Moto markasının yeni modeli 650 MT ile çıktıkları bu yolculukta Türkiye içerisinde Safranbolu, Göreme, Mardin ve Van’da konaklayıp İran’a geçmeyi, daha sonrasında ise Pakistan, Hindistan ve son durak olan Nepal’e ulaşmayı ve geziyi tamamlamayı planlıyorlar.

Yolculuk hazırlıklarının ilk aşamasından itibaren CF Moto sosyal medya hesaplarında yayınlanan videoları, gezi süresi boyunca da devam edecek olup, sizde CF Moto sosyal medya hesaplarını ve CF Moto youtube sayfasını takip ederek bu maceraya ortak olabilirsiniz.

 

Facebook: https://www.facebook.com/cfmototurkiye

 İnstagram: https://www.instagram.com/cfmototurkiye/

Twitter: https://twitter.com/cfmototurkiye

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7tm-QIwuFpVWhDp0iz3hUg

YORUMLAR