in

CF Moto V02NK Concept

Yazar: Vaquero

Çinli motosiklet üreticisi yeni konsept modeli V02NK’yi tanıttı. 1000cc’lik büyük bir naked motor görünümdeki model markanın üretim seviyesi hedeflediği marka imajı için önemli bir rol oynuyor.

“Made In China” damgası ile birlikte gelen düşük kalite izlenimini motosiklet dünyasında yıkmayı başaran markalardan olan CF Moto, V02NK adında yen bir konsept model tanıttı. Kaslı depo bölümü ve sele altına entegre edilmiş keskin çizgilere sahip stop lambası ile sportif bir görünümü olan V02NK büyük ve güçlü bir sokak dövüşçüsü görünümü veriyor. 

Motor bloğunun hacmi ve kalın egzoz borularına bakılacak olursa, konseptin gerçekliğe dönüşmesi halinde karşımızda 900-1200cc bandında bir motosiklet olacağanı bekleyebiliriz. Tek kollu arka salıncak, Brembo fren kaliperleri, çelik tüp şasi ve Öhlins süspansiyonlar ile CF Moto işin artık ciddiye bindiğini bizlere gösteriyor. 

CF Moto V02NK Concept 1. İçerik Fotoğrafı

Yine de insan kendi kendine soruyor. Böylesine etkileyici ve göz doyuran 1000cc üzeri bir konsept motosiklet yapmak için hazır kolları sıvamışken neden tasarım anlamında da biraz vakit harcanmış ve orijinallik amaçlanmış olmasın? Eğer rengi turuncu olsaydı V02NK’yi KTM 1290 Super Duke R’dan ilk bakışta kolay ayırt edilebileciğini sanmıyorum. Yine de V02NK Concept’in seri üretim versiyonunu yollarda görmek şimdiye kadar Çin’de doğan en etkileyici makinelerden birisini sürmek için sabırsızlanıyoruz.

CF Moto V02NK Concept 2. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

TVS Apache RR310

Honda Yakıt Hücreli Motosiklet Üzerinde Çalışıyor.

REKLAM